Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: masz rację, że przesadziłem w tym ostatnim zdaniu, nie wszystkie zwierzęta powinny żyć na zewnątrz. Są zwierzęta (rasy) stworzone przez człowieka, które ewolucyjnie nie są przystosowane do życia na zewnątrz, szczególnie w naszym klimacie.
Nie zmianiem natomiast zdania co do tego, że osobiście nie chciałbym i nie wyobrażam sobie mieszkania z psem. Jestem zbyt pedantyczny co do czystości i brzydzi mnie wycieranie mu d--y (co jak się okazało też
  • Odpowiedz
@januszdoe: dyskusja o tym czy pies powinien spac w lozku czy nie jest bezsensowna - to decyzja wlasciciela psa i tak jak slusznie wspomnial @Szarozielony nie trzeba leciec od skrajnosci do skrajnosci (trzymanie na zewnatrz / pies robi co chce gdzie chce)

Za to blagam takich jak @januszdoe o niepowielanie bzdur i populizmow pt "pies z ogrodem i domem = szczesliwy, pies w mieszkaniu = meczarnia"

Ogrod dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież psy chodzą na zewnątrz. Sikają na łapy, czasem zakopują swoje gowno. Tarzają się w trawie. Jakby Ci ktos wlazł na lozko w butach to byś robił aferę ale pies chodzący po tym samym z brudnymi łapami na lozku już jest spoko? Bo wątpię ze po każdym spacerze myjesz im łapy XD

@tylkoocosspytam: Myję im łapy po każdym spacerze, chodzą raz lub dwa dziennie. Wężem ogrodowym szybko się myje, później
  • Odpowiedz
Ale wiecie że istnieją stadia pośrednie między "pies won na dwór" a "pies rozwala się w pościeli"?


@Szarozielony: wiem i rozumiem Twój punkt widzenia, ale odpisywałem akurat Mirkowi, który twierdził, że miejsce psa jest na zewnątrz ;)
  • Odpowiedz