Wpis z mikrobloga

@tylkoocosspytam: no dla mnie to też #!$%@? właśnie. W ogóle, to chyba jestem jakiś dziwny, bo tylko mnie obrzydza trzymanie kota / psa w mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) wszędzie #!$%@? sierści, bakterie, zapach (nawet jak się regularnie kompie psa, to on i tak ma specyficzny zapach). Domy są dla ludzi, zwierzęta powinny żyć na zewnątrz
  • Odpowiedz
@belmond324: mam owczarka podhalańskiego i kota typu pers i jakoś w życiu nie pomyślałem żeby #!$%@?ć ich na podwórko bo tam ich miejsce, śpią gdzie chcą, kanapa, łóżko, podłoga i jak mi to nie przeszkadza to jak wykopek może czuć się urażony. Mam nadzieję że nigdy nie będziesz mieć zwierzaka bo zdechnie w męczarni przy tobie.
  • Odpowiedz
@Asederez: zdechnie w męczarniach bo będzie żył na zewnątrz XD widzę bambinizm motzno. Człowieku, to są ZWIERZĘTA, myślisz, że zanim ludzie je wepchali do domów to gdzie mieszkały?! wynajmowały mieszkania od innych zwierząt? bobry im je budowały? XD
  • Odpowiedz
@belmond324: Tak #!$%@?, bo maltańczyk, york, czy inny pies domowy będzie sobie na luzie żył na dziko i będzie mu nawet lepiej, bo ten zły człowiek na sile go nie będzie trzymał w domu XD
  • Odpowiedz
@belmond324: po to ma się zwierzęta żeby trzymać je w domu. Fakt ciągle na polskich wsiach panuje przekonanie że pies ma być na polu ale no cóż wiocha to wiocha ale dla każdego normalnego człowieka który chce mieć psa ten pies jest w domu, członkiem rodziny. Nje żyjemy w średniowieczu żeby musiał bronić posiadłości
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: @Kawunia_z_rana: lol, jakie obsranie, bo ktoś ma inną opinie xD nic nikomu nie nakazuje, możesz mieszkać sobie nawet z pięcioma psami i siedmioma kotami, robić z mieszkania kuwete i schronisko, nic mi do tego. Powiedziałem tylko, że DLA MNIE to obrzydliwe i według mnie zwierzęta powinny mieszkać na zewnątrz. Spokojnie bambiniści, nie mam zwierząt i nie zamierzam (chyba, że zamieszkam kiedyś na wsi...)
  • Odpowiedz