Wpis z mikrobloga

@belmond324: jak widać mam do czynienia z jakimś trollem, przegrywixem. Nawet dobrze, że nie będziesz miał dzieci, zresztą pewnie nawet kobiety nie masz.

Idź poklep kod u janusza 8h, a potem w gierki pograj na kompie.
  • Odpowiedz
Możesz sobie sprzątać nawet co godzinę ale każdego psiarza czy kociarza da się wyczuć już w samym wejściu do jego mieszkania. To jest po prostu charakterystyczny smród którego nie czujesz bo zdążyłeś się do niego przyzwyczaić tak samo jak palacze papierosów.


@frex: smród to masz w głowie, jak i reszta inteligentów szpagatowych, wysrywających głupoty.
  • Odpowiedz
jestem trollem bo według mnie wycieranie komuś d--y jest obrzydliwe


@belmond324: powiedz to swojej starej, że jest obrzydliwa, że musiała tobie dupsko wycierać trollu. Tak samo powiedz to miliardom ludzi na ziemi.

Niewiarygodne jakim dzbanem jesteś.
  • Odpowiedz
@technojezus: Ty odróżniasz, że czynność (wycieranie komuś d--y) może być obrzydliwa, ale osoba która ją robi może nie być? Bo ja mówiłem o czynności, a nie o osobach. Dobra, koniec, szoda czasu na te jałowe dyskusje i obrażanie
  • Odpowiedz
@Szarozielony mój pies również posiada swoje dwa legowiska ale nie zabronię mu wskoczyć na łóżko bądź narożnik. To jest tak samo jakbyś przyjaciela w-----ł na podłogę bo to nie jego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no dla mnie to też p------e właśnie. W ogóle, to chyba jestem jakiś dziwny, bo tylko mnie obrzydza trzymanie kota / psa w mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) wszędzie n------e sierści, bakterie, zapach (nawet jak się regularnie kompie psa, to on i tak ma specyficzny zapach). Domy są dla ludzi, zwierzęta powinny żyć na zewnątrz

@belmond324: Okropne podejście masz. Ze zwierzątkami jest bardzo fajnie i przytulnie.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Przecież psy chodzą na zewnątrz. Sikają na łapy, czasem zakopują swoje gowno. Tarzają się w trawie. Jakby Ci ktos wlazł na lozko w butach to byś robił aferę ale pies chodzący po tym samym z brudnymi łapami na lozku już jest spoko? Bo wątpię ze po każdym spacerze myjesz im łapy XD
  • Odpowiedz