Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: jasne, że ma, ale wolałbym żeby opinia nie obrażała nikogo, rozkazując mu wracać do "chatki z gówna" i wyzywając od "tępych" ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja nikogo nie obraziłem, powiedziałem, że dla mnie to #!$%@? i tyle
  • Odpowiedz
! wynajmowały mieszkania od innych zwierząt? bobry im je budowały? XD


@belmond324: Typowy wykopek be like: pisz takie #!$%@?, a potem się dziw, że ludzie po tobie jadą w komentarzach jak po burej suce i graj delikatny płatek śniegu, co to przecież oj oj, nikogo nie obraża i ma prawo do własnej opinii xD Litości, towarzysze, litości.
  • Odpowiedz
dla każdego kto mieszka w bloku jest oczywiste że zwierzęta są w mieszkaniu


@Kawunia_z_rana: bo gdzie niby maja je trzymać? Na balkonie? xD dla każdego kto ma dom + podwórko jest tez normalne, ze psa można trzymać tylko na dworze (w domu tez ofc) bo tam sobie może cały czas biegać i żyje po prostu swobodniej i jest szczęśliwszy niż jak ma większość życia siedzieć w domu i co jakiś czas
  • Odpowiedz
@januszdoe: tak jeśli chodzi o psy, koty i mniejsze zwierzęta nie powinny być wolno puszczane o co jest walka od lat. Zwłaszcza jeśli chodzi o koty które poza tym że mogą szybko zginąć pod kołami to polują na ptaki czy inne małe ssaki
  • Odpowiedz
jest szczęśliwszy niż jak ma większość życia siedzieć w domu i co jakiś czas sobie na spacer na smyczy albo w kagańcu wychodzić


@januszdoe: Podwórko to przedłużenie domu dla psa. Psy są umęczone na tych podwórkach bo nikt z nimi nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Kawunia_z_rana: skoro koty i mniejsze zwierzęta są takie niebezpieczne dla środowiska, sa tak strasznie narażone na warunki zewnętrzne i dlatego trzeba je kisić w domu to może wypadało by podejść do tego z większa empatia i po prostu nie posiadać ich jako maskotki domowej żeby tylko mieć „slodziutkiego, milutkiego przyjaciela”
  • Odpowiedz
Spokojnie bambiniści, nie mam zwierząt i nie zamierzam (chyba, że zamieszkam kiedyś na wsi...)


@belmond324: Typie, nie używaj pojęć, których definicji nie znasz. Na Boga, przecież to do czego się tutaj odniosłeś, to w żadnym stopniu nie jest bambinizm xD
  • Odpowiedz