Wpis z mikrobloga

@Krupier: Przypominało mi się jak Kulesza wyszedł w sejmie na mównice żeby grillować Witek i PIS a jakieś covidianki z opozycji zamiast mu dać jak człowiekomi się wypowiedzieć zaczęły się drzeć o maseczkę xD Wiadomo pusty gest (bo i tak wszyscy w sejmie zakładają to gówno na pokaz, poza kamerami każdy bez chodzi) vs poważna dyskusja na temat jednego z największych przekrętów sejmowych. Priorytety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pekak: nie ma. Tzn. tak jak pisałem, to są eksperymenty i testy w określonym środowisku. Nie ma żadnego badania potwierdzającego, że masowe stosowanie masek przyczynia się do znacznego ograniczenia transmisji wirusa. A już tym bardziej na dworze.
@Krupier:

@TurboDynamo: a zdefiniuj "antyszczepa".


Ja chętnie się podejmę. W świecie ludzi cywilizowanych antyszczep, zwany dalej antyszczepionkowcem, to synonim połączenia ignorancji godnej płaskoziemca z debilizmem godnym poziomu intelektualnego szympansa długowłosego, który odrzuca zalecenia i komunikaty całego świata nauki pisane przez ludzi, którzy całe życie poświęcili biologii i mają w tej dziedzinie ogromną wiedzę, bo jego uciskana przestrzeń podczaszkowa wariuje, doszukując się w tym zamachów na wolność. A swoje stanowisko opiera
na szczęście nim nie jestem


@Krupier: Przykro mi rujnować Twój światopogląd, ale Twoje wpisy świadczą o tym, że rzeczywistość w tej kwestii wygląda nieco inaczej, niż ją sobie wyobrażasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KsiundzRobak: ojeeej, już inwektywy wchodzą? Ależ wy jesteście przewidywalni covidioci. :D


Ale ok. Wytłumacz mi tępa strzało jak mogę być antyszczepionkowcem skoro jestem zaszczepiony na wszystkie obowiązkowe patogeny, kilka dobrowolnych, a moje dzieci zaszczepilbym bez zastanawiania się?

Dajesz covidowy szurku, pokaz na jakie fikolki cię stać.
@Krupier: Kochany szurku, spójrz na swoje 10 ostatnich wpisów na mirko i drogą dedukcji, za pomocą swojego otwartego umysłu i ponadprzeciętnych zdolności analitycznych, dojdź sam do wniosku, w jaki sposób można połączyć twoje poglądy z szuryzmem na poziomie szympansa. Obrazek który wrzuciłeś w tym wpisie już dużo o tobie mówi. Zrób te wlewy, bo ci żyłka strzeli z nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytłumacz mi tępa strzało