Wpis z mikrobloga

Nawet nie widziałem


@KsiundzRobak: tak było.

Jak mi powtórzysz, co tam było zawarte, to może nawet się do tego odniosę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KsiundzRobak: nic szczególnego, dopełniłem tylko zaoranko i wykazałem, że zgodnie z tą twoją durną teorią sam jesteś antyszczepem bo nie masz szczepień przeciwko pneumokokom, meningokokom, WZW A, KZM i pewnie kilku innych.
@Krupier: Szurku, błagam cię, o jakim zaoranku ty mi tu piszesz? Nie porównuj proszę siebie do mnie, w odróżnieniu od ciebie nie patrzę na zalecenia wszystkich światowych organizacji zdrowia przez pryzmat polskiego rządu.

sam jesteś antyszczepem bo nie masz szczepień przeciwko pneumokokom, meningokokom, WZW A, KZM i pewnie kilku innych


Nie wiedziałem, że masz dostęp do mojej książeczki zdrowia. To już chyba jakieś zniekształcone zaburzenia postrzegania rzeczywistości ci się tam rozwinęły.
Szurku, błagam cię, o jakim zaoranku ty mi tu piszesz? Nie porównuj proszę siebie do mnie, w odróżnieniu od ciebie nie patrzę na zalecenia wszystkich światowych organizacji zdrowia przez pryzmat polskiego rządu.


@KsiundzRobak: zaoranko najzwyklejsze. Akurat zaorać takich ludzi jak ty to nie jest jakiś specjalny wyczyn.

Nie wiedziałem, że masz dostęp do mojej książeczki zdrowia. To już chyba jakieś zniekształcone zaburzenia postrzegania rzeczywistości ci się tam rozwinęły. ( ͡°
@Krupier: W jednym wpisie wyzywasz mnie jednocześnie od antyszczepów i covidiotów, nie umiesz nawet w wyzwiska covidowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
O jakim zaniżaniu poziomu ty piszesz? Patrzyłeś może na obrazek, który wrzuciłeś w tym wpisie? Da się niżej? xD
A nie, czekaj, w sumie się da. Można w przypływie rozdwojenia jaźni pisać o (samo)zaorankach, wyzywać covidiotów od antyszczepów i błaźnić się płacząc, że "bee, usunęli mi
W jednym wpisie wyzywasz mnie jednocześnie od antyszczepów i covidiotów, nie umiesz nawet w wyzwiska covidowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@KsiundzRobak: stosuję twoją "logiczną" retorykę sugerującą, że osoba nieszczepiona przeciwko covid = antyszczepionkowiec. Dobrze, że sam powoli zauważasz jaką bzdurę palnąłeś.

O jakim zaniżaniu poziomu ty piszesz?


@KsiundzRobak: proszę, sam zacząłeś z inwektywami mówiąc: "Pamiętaj mój niegrzeszący inteligencją szurku" więc ja tylko zszedłem z poziomem niżej