Wpis z mikrobloga

Wiem, że pewnie kompletnie oklepane pytanie na tym tagu. Ale coraz więcej to czytam o ludziach którzy są w stanie panować nad swoimi niedociągnięciami, albo nad samodyscypliną dzięki medytacji. Znacie jakieś tutoriale, albo kanały które o tym mówią, ażebym mógł wkręcić się do tego od jak najlepszej strony?

Pytam tagowiczów, a nie gdzieś na internecie, bo może ktoś tutaj wkręcił się od niedawna i przedstawiłby mi swoją drogę, która jest świeżo wydeptanym szlakiem.

#medytacja
  • 4
@bzam: Myślę, że nie ma "najlepszej strony" i najlepszej metody.
Najlepiej nie oczekiwać wiele i wziąć medytację za to czym faktycznie jest - praktyką, która daje efekty po długim czasie stosowania.
Lepiej przez rok medytować codziennie przez 10 minut, niż spróbować godzinę dziennie przez tydzień i przy braku widocznych efektów dać sobie siana.
@bzam: medytacja przede wszystkim nauczy Ciebie cierpliwości

zanim będziesz w stanie osiągnąć fajne rzeczy czekają Ciebie najpierw długie miesiące praktyki, czegokolwiek byś nie próbował osiągnąć naucz się najpierw odpowiednich podstaw
@steppenwolf90: @besserwisser: @GhostTrick: Dzięki chłopaki, już wczoraj spróbowałem 20 minut sumarycznie i jest bardzo dobrze i czułem się lepiej. Będę się starał 10 min rano i w nocy. Głównie to staram sobie wyobrażać oddech jak leci do innych części ciała, ale będę się rozwijał dalej w tym temacie.