Wpis z mikrobloga

@NaChuiMiTaCHata: @bArrek: no tak tylko ja nie mówię o tym kto popełnił błąd, tylko o tym że do analizy składki będzie brana pod uwagę historia mandatów. A to oznacza, że ktoś będzie mógł być niejako ukarany dwa razy za to samo przewinienie i co gorsze do samego końca nie będzie wiedział ile tak naprawdę zapłaci więcej (i jak duży to miało wpływ na wysokość składki).

I nie interesuje mnie co
@bArrek: jakbym napisał że dokładnie ten typ z auta zapłaci wyższe OC (co by sugerowało że uznaję jego winę) to wtedy mógłbyś mi zarzucać wszystko, że nie umiem jeździć, że mam oddać plastik.

A jak cię nie interesuje co piszę, to śmiało, możesz mnie zignorować i dodać na czarną listę. Nie obrażę się i zwyczajem większości wykopków nie będę pytał za co i dlaczego bo

@vieniasn: z tobą dyskusja polega na doktrynalnym traktowaniu swojego zdania i stosowaniu hiperboli; to nie ja stwierdziłem że skoro ktoś usunął wpis, to przegrał dyskusję. Ja mam argumentów sporo, to wy waliliście konia do własnego wyolbrzymionego stwierdzenia, że przegrałem dyskusję. Teraz powstaje pytanie kto przegrał, ci co nie chcieli kontynuacji (bo ja usunąłem wpis wyłącznie z przyczyn administracyjnych - leciały bluzgi) czy ja który miał argumenty gotowe do użycia.
tylko że z tego co widać to pedalarze jadą na czerwonym


@bArrek: czyli jak widzę ze sporej odległości że pieszy idzie w miejscu niedozwolonym to jedyne wyjście to przyspieszyć i próbować go rozjechać? debile pedalarze warci tego kierowcy idioty.

Wszyscy na tym filmie łącznie z nagrywającym do utylizacji i organy do poltransplantu oddać.
I nie interesuje mnie co ja tu widziałem.


@ayyy_lmao: no to zajebiście XDDDD jak w tym kraju ma być dobrze skoro wg takich brainletów kierowca jest zawsze winny nawet jak jedzie w 100% zgodnie z przepisami jak na załączonym filmie, a rowerzyści nie dość że jadą na czerwonym to jeszcze jadą po przejściu dla pieszych, więc łamią dwa przepisy.

Piesi i rowerzyści też powinni mieć taką historię mandatów wpływającą na to
@bylem_zielonko: typie to jest gif z jakiejś historii na ulicy, napisałem tylko że będzie łączona historia mandatów z OC a niektórzy się srają o mnie jakbym był bandytą drogowym a najlepiej gdyby ktoś stwierdził że ja tam jadę na którymś rowerze.

@GrammarNazi: Poszukać ci czegoś na profilu i #!$%@?ć się? Czy może jesteś następnym który idzie ślepo za jakimś głęboko wykonanym skrócie poznawczym w istocie mojej wypowiedzi?
@ayyy_lmao: Bo napisałeś to w odpowiedzi na komentarz typa, który pod filmikiem gdzie rowerzyści łamią przepisy napisał, że od grudnia będzie lepiej po podniesieniu mandatów dla kierowców. Niby jak podniesienie mandatów dla kierowców ma zapobiec łamaniu przepisów przez pieszych i rowerzystów? Oni też powinni mieć mandat np. 1500zl za przejście na czerwonym lub w niedozwolonym miejscu, albo za patrzenie w smartfon w pobliżu przejścia dla pieszych

Obaj z rozpędu uznaliscie winę
@bylem_zielonko: to stanowcze nadużycie żeby mówić, że uznałem winę kierowcy. Bo cokolwiek by się nie działo na danym filmiku i jakąkolwiek sytuację nagrano by, to ja i tak napisałbym tylko o połączeniu OC z mandatami.

I jeszcze wracając do Twojej wypowiedzi o tym, że rowerzyści i piesi też powinni mieć OC i też powinni płacić więcej za ubezpieczenie po analizie "historii mandatów".

Czym jest ubezpieczenie? To przeniesienie ryzyka i doświadczanych skutków
@jank0vski: kierowca musi zachować zasadę ograniczonego zaufania na drodze, na skrzyżowaniu oraz przy przejściach dla pieszych szczególna ostrożność bo ktoś może wyskoczyć na czerwonym