Wpis z mikrobloga

@NaChuiMiTaCHata: @bArrek: no tak tylko ja nie mówię o tym kto popełnił błąd, tylko o tym że do analizy składki będzie brana pod uwagę historia mandatów. A to oznacza, że ktoś będzie mógł być niejako ukarany dwa razy za to samo przewinienie i co gorsze do samego końca nie będzie wiedział ile tak naprawdę zapłaci więcej (i jak duży to miało wpływ na wysokość składki).

I nie interesuje mnie co
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: pierwszy komentarz ma całkiem inny wydźwięk niż to co teraz piszesz.

I nie interesuje mnie co ja tu widziałem


Aha, to mnie nie interesuje co Ty piszesz komentując ten filmik
  • Odpowiedz
@bArrek: jakbym napisał że dokładnie ten typ z auta zapłaci wyższe OC (co by sugerowało że uznaję jego winę) to wtedy mógłbyś mi zarzucać wszystko, że nie umiem jeździć, że mam oddać plastik.

A jak cię nie interesuje co piszę, to śmiało, możesz mnie zignorować i dodać na czarną listę. Nie obrażę się i zwyczajem większości wykopków nie będę pytał za co i dlaczego bo

  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: no tak bo na pewno chodziło Ci o to że rowerzysta zapłaci większe OC
Natomiast bardzo dziękuję za pozwolenie dodania Cię na czarno, bez tego nie ośmieliłbym się tego zrobić.
  • Odpowiedz
@vieniasn: z tobą dyskusja polega na doktrynalnym traktowaniu swojego zdania i stosowaniu hiperboli; to nie ja stwierdziłem że skoro ktoś usunął wpis, to przegrał dyskusję. Ja mam argumentów sporo, to wy waliliście konia do własnego wyolbrzymionego stwierdzenia, że przegrałem dyskusję. Teraz powstaje pytanie kto przegrał, ci co nie chcieli kontynuacji (bo ja usunąłem wpis wyłącznie z przyczyn administracyjnych - leciały bluzgi) czy ja który miał argumenty gotowe do użycia.
  • Odpowiedz
@jank0vski: nie dziwi mnie wcale to zachowanie, sporo cyklistów przepisów ruchu drogowego uczyło się w szkole podstawowej przed egzaminem na kartę rowerową, jeszcze dodatkowo zadziałał instynkt stadny jak u jakichś sardynek XD. W ławicy bezpieczniej i jedziemy dalej bo przecież nas nie rozjadą
  • Odpowiedz