Wpis z mikrobloga

@bylo_sobie_zycie: to raczej pytanie do adminów tego #!$%@? którzy nie umieją zaimplementować poprawnego filtrowania wpisów w gorących


@undefinedBehavior: to już mi ktoś jakiś czas temu wytłumaczył odnośnie błędnych tagów - wykop nie robi już żadnych poprawek. Strona jest jedynie utrzymywana żeby wykosić tyle kasy z reklam ile się da dopóki ma użytkowników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bylo_sobie_zycie:

Zawsze mam bekę z takich jak ty, których dupsko piecze, że na portalu z treściami publikowanymi przez użytkowników faktycznie są treści interesujące użytkowników i akurat to jest to, czego ty nie lubisz. Widzę, że udzielasz się na tagu #mecz i po jakimś ważniejszym meczu całe gorące są zasrane tym meczem, ale wtedy już pewnie nie płaczesz.
@badziebadla ale problemem nie jest to że tag który mnie nie interesuje jesy popularny, problemem jest to jak tworzone są gorące.
Lista jest robiona bez filtrowania i jak potem te ~20 najpopularniejszych wpisów to wpisy z tagiem który masz na czarno to masz gorące puste. Na normalnym portalu miał byś wybrane X wpisów po odfiltrowaniu i zawsze byś miał jakiś content no ale to już trzeba trochę więcej kodu napisać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emesc: napisał tak, że nie wiadomo do końca o co chodzi, zwraca się per "wy" więc raczej ma po prostu pretensje do użytkowników, że interesują ich takie rzeczy i teraz nie ma co oglądać na swoim ulubionym portalu ze śmiesznymi obrazkami.
A problem braku gorących przy takich akcjach był już tyle razy poruszany, że pewnie każdy o tym wie + jak mu to nie odpowiada to niech spamuje adminom, a nie
@bylo_sobie_zycie fame mma na czarno to #!$%@? teraz jakieś high league xD i podniecanie się ze osoba o smiesznej ksywce, której nie znam i nawet nie wiem skąd znać, powiedziała coś innej osobie o śmiesznej ksywce, której nie znam i nawet nie wiem skąd znać.