Wpis z mikrobloga

dlaczego ta analogia miałaby być nietrafna


@Tarec: Jest nietrafna z tego powodu, że problem źle ubranego człowieka można rozwiązać bardzo tanio, można go przebrać, minąć i nigdy nie spotkać albo schować, a z zasraną przestrzenią publiczną i azjatyckim Ordnungiem w miastach żyjemy już wiele lat i to zatruwa serca narodu polskiego bardziej niż julka w #!$%@? łachmanach.
@Marek1991: jesteś kretynem a nie wolnościowcem jeśli przerasta cię potrzeba dbania o przestrzeń wspólną zamiast oszpecania jej takim syfem. Takim jak ty pozostaje życzyć żeby jakiś biznesmen na swojej powierzchni postawił ci zaraz za oknem wysypisko śmieci, ubojnię czy inny smrodliwy biznes.
Nigdy nie zrozumiem jak do #!$%@? nędzy można bronić tego syfu i jeszcze sobie gębę wycierać wolnością. #!$%@? w twoją wolność jesli nie umiesz z niej korzystać.

Rozumiem że jak zrobię wysypisko śmieci i kolektor ścieków ALE NA MOJEJ DZIAŁCE to wszystko będzie elegancko zajebiscie co nie? W koncu moja dzialka i moge robić na niej co chce xD

WoLnOśĆ
Jest nietrafna z tego powodu, że problem źle ubranego człowieka można rozwiązać bardzo tanio, można go przebrać


@Bizancjum Przebrać? Przecież OP mówi o ludziach, którzy narzucając wygląd budynków jednocześnie oburzają się narzucaniem ubioru. Rozumiesz w ogóle o czym dyskutujesz? XD

Psst. Budynek też może zmienić swój wygląd, a Ty możesz go minąć i nigdy nie spotkać. Interesują mnie logiczne argumenty, a nie pojackie wywody o zatruwanych sercach narodu.
@Tarec: Póki co wiem, że dyskutuję z debilem relatywistą xD

#!$%@? ubrani ludzie to miejszy problem który jest łatwiejszy i tańszy w rozwiązaniu niż #!$%@? zaplanowane miasta, dlatego też pewnie do tego jak się kto ubiera część ludzi nie przywiązuje uwagi i traktuje to jako kwestię osobistą każdego człowieka, która nie powinna być nakazywana z góry.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem daunowi z dwucyfrowym IQ.
żaden do tej pory nie napisał dlaczego ta analogia miałaby być nietrafna


@Tarec:
1. Ubierasz się na parę minut do kilku godzin, gówno na budynku wieszasz na miesiące czy lata.
2. Ubierasz się dla siebie a szyldy wieszasz pod innych
3. Ubranie ubierasz ze względu na estetykę lub praktyczność, szyldy wieszasz informacyjnie w celu zysku