Wpis z mikrobloga

  • 324
Baby to są #!$%@?, nawet nie wiem czemu na FB wyświetlił mi się film jakiegoś schroniska dla zwierząt, na tym filmie kolesiana prawie, że wali konia psu xd oczywiście w komentarzach inne baby hehe taki masaż nie jeden facet by chciał xd widać że zadowolony. No kurde 7:30 sobota i już wystarczy internetu na dziś xd A gdzie tu jeszcze wykop przejrzeć
##!$%@? #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@SweterWPaski: może i to masaż, ale komentujące baby robiły to z podtekstem... Jestem na kilku grupkach i niektóre kobiety są obrzydliwe.

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Green81:
Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą. Dla mnie jest to obrzydliwe i każda tam komentującą jest odrażająca. Fuj. Coraz bardziej ostatnio pęka u mnie obraz kobiet jako tych naj, lepszych. Fuj po raz drugi.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski

Psierociniec to azyl dla seniorów. Starsze psy często chorują, a w bólach pomaga masaż. Sama dziś w nocy masowałam swojemu psu brzuch, bo nie mogła zasnąć. Widać, że penis jest przez tę kobietę pomijany, skupia się na brzuchu i udach. To nie jest "walenie konia psu".


Widać wyraźne, że masuje go po jajkach. Zresztą benka też ociera chwilami. Ja tu nie widzę próby omijania tych miejsc, a wręcz przeciwnie...
  • Odpowiedz