Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy poinformować Was, że do naszego zespołu moderacyjnego dołączyły dwie nowe osoby. Od teraz moderacją będzie zajmował się już nie tylko @anonim1133 ale także @HorribileDictu i @damiinho Mamy nadzieję, że większa liczba moderatorów pozytywnie wpłynie na czas odpowiedzi na Wasze zgłoszenia, ale także na jeszcze większą poprawność ich rozpatrywania.

Przypominamy także, że cały system moderacji na Wykopie opiera się o Wasze zgłoszenia – bez nich nie mamy podstaw do podjęcia akcji moderacyjnej. Jeśli więc zauważycie nieodpowiednie treści na Wykopie, dajcie nam o tym znać za pomocą opcji "zgłoś" :-)

#oswiadczenie #moderacja #wykop #zmianynawykopie
  • 123
@Deykun: Widocznie lubią burdel, wcześniej uzyskałem podobną odpowiedź więc wiesz...Moim zdaniem jest to zdecydowanie zmiana na gorsze. Kilka razy zgłaszałem osoby które tylko i wyłącznie dawały linki do swojego bloga i co? No oczywiście to nie jest spam...eh szkoda gadać.
A po czym innym miałyby być wybrane?


@parachutes: Po pracy włożonej w funkcjonowanie serwisu (aktywność, popularność, poprawność zgłoszeń).

zielonego, który ma konto od tygodnia?


Czy kolor nicka czyni mnie gorszym? Czarnych też dyskryminujesz? Żółtych też? Rasista jeden.
@clearconstance:

w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.


Za &Netykieta w Wikipedii. Pozdrawiam i życzę miłej nauki kultury.
jak nie wyniosłeś pewnych zasad z domu


@clearconstance: O kulturze osobistej mówisz? Spójrz na siebie hipokryto- sugerujesz mi jej brak po zwróceniu Ci uwagi. @Deykun: już dał Ci linka do zapoznania się z zasadami panującymi w sieci- de facto różnymi od tych obowiązujących w innych okolicznościach. Żeby się wymądrzać trzeba mieć predyspozycje...