Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: od jakiegoś czasu też prawie nic nie kupuję, bo nie mam po prostu czasu, żeby to wszystko ograć. GTA4 boże w tym miesiącu kupiłem i cudownie się w nie gra na Mesjaszu. Tak to w GPU mam jeszcze masę gier do obczajki. A ten Spencer, piękny człowiek, ciągle dowozi nowe i nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gummy Game pass jest cudowny. Mam na PC. Jak chodził w becie po 20 zł to miałem suba stałego. Teraz jak podrożał to raczej jak promocje znajdę to kupuje. Ale i tak warto. A w przyszłości fajne duże gry będą jak Stalker czy gry Bethesdy. Aplikacje xbox na PC tylko powinni naprawić.
@Gummy: kurde mam od poniedziałku i nie wiem co wybrać, co chwilę inną gre ściągam xd.


@wymiociny12 GP jest świetny jak masz szybki internet. Można sobie dużo gier sprawdzić. Mają też sporo indyków. Ja mam wolny internet to uważniej wybieram gry ale i tak fajnie. Teraz w Humankind pogrywam na przykład.
@Simple-Man: No ale co morda, przecież gamepass jest spoko jak ktoś nie grał przez kilka ostatnich lat i dopiero co kupił kompa/konsolę, większość to indyki jak na steam. Boli mnie też, że na gry do nowej generacji trzeba jeszcze czekać 1-2 lata, bo "za X lat bethesda zrobi gierke", albo bo "już za rok będzie nowy eksluziw na ps5" (°°
99 procent na gej pasie to shit

@tonysanger: ale ten 1% to spoko gry i tytuły AAA, za które byś normalnie zapłacił wielokrotność ceny abonamentu GPU. To się zwyczajnie opłaca, chyba, że jesteś złodziejem i masz gry "hehe za darmo".
Przykład - Crusader Kings III kosztuje na PC 180zł, a za chwilę będzie w GPU za które zapłaciłem mniej za cały rok.
Pobierz
źródło: comment_1630080646Drj3WyhHXHxwH2N0upDBEW.jpg
@Gummy Szkoda, że większość chwali dopóki dostaje za darmo lub za pół darmo. Ciekawe co będzie jak przyjdzie płacić za całość, wtedy będzie zajebista oszczędność xD Opłacać kilka lat abonament i na koniec zostać z niczym. Pamiętam jaki był szał jak GTA V (używane na płycie warte 40zł) weszło na kilka miesięcy do game passa..