Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cyrkoburdel: ok, ale wiesz że ten wpis to trolling? Nawiązuje to do pewnego problemu u kobiet z oceną sportowej sylwetki, a przynajmniej taką jest tezą. Gdzieś dzisiaj ten motyw się przewijał.

A druga sprawa która wywołała u mnie dysonans, to jeśli ten koleś jest dla ciebie skrajnością(jest zbyt umięśniony), to nie do końca rozumiem jak można taką osobę nazwać kompletnie aseksualną, te określenie mi poprostu tutaj nie pasuje, brzmi raczej jak
@b27piter: mysle ze w przyszlym tygodniu dobije do 100 pompek ktore robie od 4mies. Wrzuce foto do oceny. Nie mowie ze jest jakis kosmos ale za bardzo ludziom sie wydaje teraz ze zeby nie wygladac jak ulana swinia trzeba dekady przerzucania zelastwa i walenia tescia w dupe
@benzyna_abstrakcyjna: brzydzą mnie mięśnie


@cyrkoburdel: rozumiem. Szczerze mówiąc to ciekawe żeby mieć obrzydzenie do czegoś takiego. No tutaj wiadomo że gościu się napina do zdjęcia i prawdopodobnie jest napompowany po treningu więc rozumiem, że to może kogoś brzydzić (choćby dlatego że wygląda trochę groteskowo), ale czy mam rozumieć że nawet bez tego cie to brzydzi? tzn. taki gościu jak sobie idzie ulicą, w zwykłym t-shirt-cie?
@benzyna_abstrakcyjna: tak, nawet wtedy. Miałam kiedyś chłopaka, który ćwiczył dużo salt, bieganie, jakiś parkour i jak chciał mnie zdenerwować to przykładał moją rękę do swoich mięśni na brzuchu :D te na rękach, takie typowe dla faceta, bo np od pracy, czy coś, spoko, zbudowana i budowana na siłowni, na odżywkach i innych takich - brzydzi, odrzuca
@cyrkoburdel: no ciekawa sprawa, choć swoją drogą, to kwestia jakiejś tam granicy między tym, co jest ok a już "fuj", bo jednak napisałaś, że jakieś tam są "spoko".

Prawda jest taka, że niektórzy żrą tych suplementów kilogramami, ja sam zacząłem ostatnio trochę brać kreatyny, ze względu na stagnację, ale po tylu latach to i tak nic.

A skoro jesteśmy w temacie, to może trochę podrążę ( ͡° ͜ʖ ͡