Wpis z mikrobloga

Cześć,

Potrzebuję kupić winiety we Wrocławiu. PZM jak zwykle czynny tak, że nie zdążę :)

Shell na Powstańców Śląskich już nie prowadzi takiej sprzedaży.

Czy ktoś wie może, gdzie idzie jeszcze coś stacjonarnie dostać?

#wroclaw #winieta
  • 15
@prnppp: Jak masz japońskie winiety to konkretne unikaty, biere. Somalijskie już mam.

Potrzebuję naklejkę na Austrię i Słowenię. Resztę ogarnę elektronicznie.
@landu: Do Austrii kupisz online - trzeba tylko wybrac opcję zakupu na firmę (ci debile nawet tego nie sprawdzają), wtedy możesz kupić nawet "od dziś". Słowenię polecam kupić na granicy - jest kilka-kilkanaście punktów tuz przed i tuż za przejściami granicznymi, te na samej granicy czynne 24h.
@landu: ja swoje do Czech i Austrii kupowałem online w dniu wyjazdu, jakieś 3h przed ruszeniem - wygodnie w ch.j, żadnego brandzlowania się z naklejkami, PDFa drukujesz i wrzucasz w schowek. Gdyby jeszcze Słoweńcy się zdecydowali, ale nie - oni wolą tuz przed swoimi bramkami na granicy ustawić Tool Inspection i trzepać - znajomy miał akcję z cyklu "23:59 w dniu wygaśnięcia winiety opuszczam Słowenię" - gościu z DARS tylko spożał
@landu: po winietach zgaduję, że atakujesz Chorwację. Warto przemyśleć czy opłaca się płacić za winietę na Słowenię tylko po to, żeby stać godzinę+ w korku na granicy z Chorwacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)