Wpis z mikrobloga

@Vismir: ja tak samo. W sumie składałem kompa i nie wiedziałem że mają być nowe karty a reszta zawsze są jakieś nowe karty tuż za rogiem. Kompa odebrałem w sierpniu 2020 i na portalach pokazały się recenzje nowych kart że niby o wiele wydajniejsze od mojego 5700xt. Tyle że jak zerkałem na ceny do ten 5700xt ocierał się potem o 6k za sztukę ... Trochę przypał bo chciałem coś mocniejszego kupić
@radziuxd: Podobnie rok temu w listopadzie miałem. Składałem bratu kompa na komunię, i dorwałem kijową 1660 ventus xs za 800 zł. Na początku byłem na siebie zły że taka padaka za tyle kasy, ale z perspektywy czasu widzę ze to był złoty interes xd

@Issac: Pamiętam jak go na premierę kupowałem za 690zł, niby karta taka sobie, ale przesiadka z gtx 660 była odczuwalna. Z ciekawości za ile teraz kupiłeś?
@Vismir: Spaliła mi się grafika jakoś pod koniec stycznia 2020, więc w lutym zamówiłem cały nowy pc, bez dysków. Dziś półtora roku później, śmieje się, że to opatrzność boska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii:
Mój hd7870 więc identyko praktycznie co gtx660 jakiś czas temu tak się zmęczył, że już były kolory z jakimis takimi kwadratami i kolory inne pokazywało troche, więc chyba artefakt.
Ale miałem hd7770 która kupiłem za 100zl kiedyś jak budowałem komputer na wieś i wymieniłem i w sumie gierki w co gram śmigają dobrze, fall guys, cs go, Rocket league, BF3 także xD
No i może kiedyś się skończą te niedobory
@skitarii: Mi ostatnio gtx 760 po odpaleniu GW2 wywalił artefakty, restart i kod 43, z 2x DVI i 1xHDMI działało tylko jedno DVI. Pech jak #!$%@?, karta padnięta w najgorszym możliwym okresie. Po kilku dniach używania tyko 1 monitora i kombinowaniu co zrobić karta bez obciążenia wywaliła artefakty, restart i.... wszystko działa xD co prawda jak odpalam jakąkolwiek grę to #!$%@?, ale 2 moinitory działają a to najważniejsze (do grania mam