Wpis z mikrobloga

Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi. A to zakute łby jest duża różnica. Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis. Także takie wysrywy zostawcie sobie, bo siejecie PROPAGANDE. Ludzie którzy mieszkają na wsi, najczęściej maja 5 ha oddane w dzierżawę na dziko; takiego chama nazywa się wtedy rolnikiem. Ha tfu na ten chlew. #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #rolnictwo a strajk jest po to żeby tępy naród zobaczył co się #!$%@?. Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy płacicie za mięso(te różowe to mączka ziemniaczana) coraz drożej (30+ zł za kilogram). Także to z was powinni się śmiać a nie odwrotnie. W drobiu jest podobnie.
zieloniutkazielonka - Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. ...

źródło: comment_1629956445Kk3yAgublxGDKwQRyP8qpH.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: szefowi Agrounii już się marzy wielka polityka - poseł, albo i minister rolnictwa. Był już radnym z list PiSu, Rejestruje Agrounię jako partię polityczną.

Gdy będzie mu się to opłacać, bez mrugnięcia okiem wejdzie w koalicję z Kaczyńskim, jak Kukiz
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: LOL to się wypowiedziałeś, błyszczysz niczym jaja Błaszczaka. Ale rozumiem, z tego co widzę, to idzie tutaj orka po Tobie lepsza niż na prawdziwym polu więc nic dziwnego, że czepiasz się czego możesz.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: @siodemkaxx: wasza grupa zawodowa wybrała pisowców a teraz próbujecie odwracać kota ogonem. Różnica głosów pomiędzy obydwoma kandydatami to właśnie te brakujące 100k, które zagłosowało na Dudę, na gościa, z zawodu jest prawnikiem a zniszczył trójpodział władzy.

#!$%@? mnie to, że w rzeczywistości tych "prawdziwych rolników" jest mniej. 76% zagłosowało za PIS, czyli zdecydowana większość. A barany to jesteście wy @rolnik_wykopowy teraz #!$%@? bądźcie #!$%@? w dupe
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: Coś #!$%@? że po 30 zeta kupujemy mięso ja ostatnio, kupowałem schab po 9,90 zł/kg, karkówkę za 8,99 zł/kg, filety po 13,90 zł/kg. Obserwuje zachowanie rolników z okolicy, którzy mają setki a może i tysiące hektarów. Pobrali kredyty na fajne auta, leasingi na traktory i sprzęt za pół dużej bańki, hipoteki pod stodoły i chałupy i teraz płacz gdy nadeszły gorsze czasy .Dajcie ludziom normalnie funkcjonować i dojeżdżać do
  • Odpowiedz
Czekam jeszcze na nowy ład. Ja przeżyję ale rzesza #!$%@? bidoli nie, bo nie przeżyją chleba za 10zł ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@umcumcumcbejbe: Chłopie, ja prędzej przeżyję te wszystkie podwyżki, niż wy, no ale pocieszaj się skoro tak ci wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz