Wpis z mikrobloga

Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi. A to zakute łby jest duża różnica. Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis. Także takie wysrywy zostawcie sobie, bo siejecie PROPAGANDE. Ludzie którzy mieszkają na wsi, najczęściej maja 5 ha oddane w dzierżawę na dziko; takiego chama nazywa się wtedy rolnikiem. Ha tfu na ten chlew. #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #rolnictwo a strajk jest po to żeby tępy naród zobaczył co się #!$%@?. Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy płacicie za mięso(te różowe to mączka ziemniaczana) coraz drożej (30+ zł za kilogram). Także to z was powinni się śmiać a nie odwrotnie. W drobiu jest podobnie.
zieloniutkazielonka - Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. ...

źródło: comment_1629956445Kk3yAgublxGDKwQRyP8qpH.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
I dlatego będziecie blokować miasta zamiast blokować wyjazdy z domów polityków / radnych PiS, którzy was tak wkurzają


@Dawkins_Wszechwiedzacy: napisze po raz 214525125125 to już było i nikt na to uwagi nie zwrócił, jak widac ty tez, za to na blokady dróg zwróciłęś uwage, bo przyszedłeś napisać swoje wysrywy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak na studiach moja koleżanka dostawała stypendium socjalne 600zl i dostała akademik bo jej rodzice mieli małe gospodarstwo (6ha i 10 kurników) na studia przyjeżdżała nowym bmw od rodziców i stypendium jej nie starczało na benzynę a ja jako pół sierota nie dostałem akademika bo dochód w rodzinie przekraczałem o kilka zł


@Sprus: to trzeba było to zgłosić do komisji socjalnej, bo kurniki to dział specjalny i na 100%
  • Odpowiedz
weź nie #!$%@? głupot, popatrz jak głosowali rolnicy. #!$%@? im w dupe i na imię.


@umcumcumcbejbe: @Kosmiczny_byk: @byferdo: rolnicy to w rzeczywistosci moze 300-400k ludzi, biorąc pod uwagę, że i tak połowa obywateli uprawnionych do głosowania nie poszła na wybory, to głosy rolników w całosci to moze 100k, duda dostał ponad 11mln głosów, #!$%@? OD KOGO? OD ROLNIKÓW??????????????????????????????? skąd ci rolnicy? z rosji? z marsa? z
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: ale tu nie dyskutujemy o tym kto ogółem głosował na Du*ę, tylko jak głosowali konkretnie rolnicy. Robisz jakieś fikołki, aby wyszło na twoje i przy okazji zmieniasz temat dyskusji.
  • Odpowiedz
hurr durr Krajowa Rada Izb Rolniczych to pseudorolnicy xD


@qbazeuro: to teraz jak są wybierani, jak wygląda głosowanie. Jest ktoś kto się na tym lepiej zna jak się tworzą struktury, kto ma prawo głosu, czy wystarczy w danym samorządzie posiadać działkę rolną?
  • Odpowiedz
napisze po raz 214525125125 to już było i nikt na to uwagi nie zwrócił, jak widac ty tez, za to na blokady dróg zwróciłęś uwage, bo przyszedłeś napisać swoje wysrywy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siodemkaxx: Pokaż mi więc ten gnojownik rozlany na Wiejskiej oraz zdjęcia i rzucania jajami i utrudniania życia pisowskim aparatczykom.

Ciekawe, że ty masz czas pisać swoje wysrywy na wykopie, podczas gdy inni zasuwają by opłacić ZUSy itp, bo nie każdy ma KRUS i inne dofinansowanka z hektara, a denerwujecie tymi blokadami wszystkich nie-rolników tak samo jak PiS
  • Odpowiedz
ale tu nie dyskutujemy o tym kto ogółem głosował na Du*ę, tylko jak głosowali konkretnie rolnicy. Robisz jakieś fikołki, aby wyszło na twoje i przy okazji zmieniasz temat dyskusji.


@byferdo: nie ma danych pokazujących jak głosowali konkretnie rolnicy bo ci napisałem, że rolnikiem jest każdy kto ma powyzej 1ha przeliczeniowego ziemi, nie musi się tym rolnictwem zajmowac...
  • Odpowiedz
Pokaż mi więc ten gnojownik rozlany na Wiejskiej oraz zdjęcia i rzucania jajami i utrudniania życia pisowskim aparatczykom.


@Dawkins_Wszechwiedzacy: przeciez ta akcja trwała kilka miesiecy i na wykopie były regularnie wrzucane relacje z tego, ty na serio nie potrafisz internetu uzywac?

Ciekawe, że ty masz czas pisać swoje wysrywy na wykopie, podczas gdy inni zasuwają by opłacić ZUSy itp, bo nie każdy ma KRUS i inne dofinansowanka z hektara, a denerwujecie tymi blokadami wszystkich nie-rolników tak samo jak PiS ich #!$%@? podatkami i
  • Odpowiedz
Krajowa Rada Izb Rolniczych


@cienki137: Czyli jak na stronie zarządu masz życiorysy przedstawicieli - http://www.krir.pl/2014-01-03-03-23-24/krir/zarzad to dalej są oni pseudo rolnikami?
Doczytałem również, że to miejscowi wybierają swoich przedstawicieli w gminie. Raczej wątpię, że pseudorolnik który UltraPrawdziwemuRolnikowi dzierżawi pole głosowałby na kogoś innego niż na UltraPrawdziwegoRolnika, o ile w ogóle by poszedł głosować a nie miał w dupie, jak swoje pole za które bierze "czynsz".
  • Odpowiedz
Czyli jak na stronie zarządu masz życiorysy przedstawicieli - http://www.krir.pl/2014-01-03-03-23-24/krir/zarzad to dalej są oni pseudo rolnikami?

Doczytałem również, że to miejscowi wybierają swoich przedstawicieli w gminie. Raczej wątpię, że pseudorolnik który UltraPrawdziwemuRolnikowi dzierżawi pole głosowałby na kogoś innego niż na UltraPrawdziwegoRolnika, o ile w ogóle by poszedł głosować a nie miał w dupie, jak swoje pole za które bierze "czynsz".


@qbazeuro: izby rolnicze to siedlisko pisowskich radnych którzy sami siebie
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Wiem, znam dwóch, jednego z Lubuskiego dla przykładu. Natomiast nie ma to większego znaczenia kogo znam i skąd, znaczenie ma to że wieś zagłosowała za PIS i tyle. Ramię w ramię z małymi i średnimi miastami.
  • Odpowiedz