Wpis z mikrobloga

Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi. A to zakute łby jest duża różnica. Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis. Także takie wysrywy zostawcie sobie, bo siejecie PROPAGANDE. Ludzie którzy mieszkają na wsi, najczęściej maja 5 ha oddane w dzierżawę na dziko; takiego chama nazywa się wtedy rolnikiem. Ha tfu na ten chlew. #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #rolnictwo a strajk jest po to żeby tępy naród zobaczył co się #!$%@?. Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy płacicie za mięso(te różowe to mączka ziemniaczana) coraz drożej (30+ zł za kilogram). Także to z was powinni się śmiać a nie odwrotnie. W drobiu jest podobnie.
zieloniutkazielonka - Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. ...

źródło: comment_1629956445Kk3yAgublxGDKwQRyP8qpH.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: Ale ty rozumiesz, baranie, że rolnikiem jest w tym kraju typ, który ma hektar pola i jest ubezpieczony w KRUSie, a który na codzień zajmuje się czymś innym, czy twój pusty łeb nie jest w stanie tego pojąć. Idąc tym tokiem myślenia, to każdy Ślązak, to górnik, a każdy Warszawiak, to korpocwel.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że z kim gadasz (poza księżmi i emerytkami) to nikt, #!$%@? absolutnie nikt nie przyznaje się, że głosował na PiS? Nikt nie głosuje i mają ponad 30% poparcia. Mniej więcej tak jak z disco polo - nikt nie słucha, wszyscy znają.


@Pink_Floyd: na 30 mln głosujących aż 11 mln na nikogo nie głosowała. Czyli wychodzić ze większość obywateli ma w pierogu kto rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@absoladoo: @Pink_Floyd: tylko, że gość ma absolutnie rację, a Wy się teraz zesraliście. Jest w ciul i trochę pseudorolników i do nich pisowska propaganda uderza. A wy dalej bądźcie zawistnymi polaczkami.

Jasne, że nieprawdą jest że NIKT z prawdziwych rolników nie głosował na pis, ale takie wasze #!$%@? też niczemu nie służy. "ynteligencja" to się musicie na rolnikach sobie ego podbić? TFU
  • Odpowiedz
Ale tak mówią WSZYSTKIE SONDAŻE. Nie da się tak zaklinać rzeczywistości.


@absoladoo: Ja #!$%@?, czy ty rozumiesz jełopie, że jak ktoś robi sondaż, to pyta się ludzi gdzie są ubezpieczeni, albo czym się zajmują, lub zajmowali i tacy ludzie, często dziadki na emeryturze mówią, że pracował na roli, albo pracuje, albo dorabia, albo #!$%@? jest zarejestrowany w KRUSie, bo hektar pola i według polskiego prawa może być uważany za rolnika, a
  • Odpowiedz
Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis.


@zieloniutkazielonka: A nie to spoko. Wszystkie firmy zajmujące się robieniem sondaży można zlikwidować, wystarczy zapytać kogoś komu wydaje się, że zna dużo osób.

Sam jestem ze wsi i znam wiele osób, które głosowało na pis
  • Odpowiedz
@absoladoo: I przy dzisiejszych cenach płodów rolnych, większość tych dopłat idzie na paliwo, nawozy, opryski i materiał siewny, bo uwaga, mogło ci się też wydawać, że to wszystko jest za darmo, ale uprawa jednego hektara, to w zależności od uprawianej rośliny koszt od kilku, do nawet kilkunastu tysięcy i nie ma pewności, że się wszystko zbierze, bo ubezpieczycieli gówno obchodzi, że z powodu warunków pogodowych nie mogłeś zebrać plony, a np.
  • Odpowiedz
  • 1
Tak było. Za to ja znam rolników co głosowali na PiS. PSL poleciał na pysk, wg logika dawni rolnicy głosujący na PSL powinni przejść do innych zagłosować na inne partie -i co mamy uwierzyć, ze dawni wyborcy PSL zagłosowali na KO a nie na PiS? Aż tak dużej wiary nie mam.
  • Odpowiedz
  • 3
Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis.


@zieloniutkazielonka: ale wiesz, że z kim gadasz (poza księżmi i emerytkami) to nikt, #!$%@? absolutnie nikt nie przyznaje się, że głosował na PiS? Nikt nie głosuje i mają ponad 30% poparcia. Mniej więcej tak jak z disco polo - nikt nie słucha, wszyscy znają.

@Pink_Floyd Prawda. Wszyscy narzekają ale ostatecznie przy urnie pis> jakieś lewactwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@zieloniutkazielonka nie chce mi się czytać, może już odpisałeś na to pytanie. Ale ty w cenie tucznika robisz swoje i nic więcej cię nie interesuje po drodze jest transport rzeźnia masaż czy jak ten typ co mięso rozbiera się nazywa, po zabici zaczyna bić termin waznosci itp.. walczcie o swoje jestem za tym żeby każda grupa walczyła o lepszy być.
  • Odpowiedz
Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi.


@zieloniutkazielonka: oczywiście ;P Znam kilku rolników wg twojej definicji i oni głosują na pis. Mimo że kasy od ch... to i tak nie mogą się oprzeć temu że oni albo dzieciaki 500+ dostaną i że w "końcu ktoś dba o ludzi na wsi bo inni to nic nie dawali "(oczywiście #!$%@? tam z dopłatami one się nie liczą xD) .

Nikt ale to
  • Odpowiedz