Wpis z mikrobloga

Trzeci rok stuknął od pierwszego założenia #tinder i mojej ekspansji na kolejne g---o portale jak #badoo i #fotkapl pracując nad sobą, swoimi zdjęciami, gadką itd. w celu znalezienia #rozowypasek choćby na pojedyńczą przygodę, z zerowym skutkiem. Udało mi się umówić raptem na jedno spotkanie z dziewczyną która mnie wystawiła.

Od tej pory będę używał portali już tylko do wystawiania lasek. Jako fake chad, będę umawiał się z dziewczynami i potem jechał na te spotkanie, ale same spotkania będę organizował w takich miejscach, by mi było po drodzę do divy (żeby nie było, że marnuje czas), by nagrać jej reakcję, oraz ekran telefonu jako dowodu, że z nią rozmawiam. Muszę tylko kogoś znaleźć z daleka, by zrobiła jak najwięcej kilometrów, by zmarnować jej jak najwięcej czasu. Kurde, jakby mi się to udało, to byłby to naprawdę ciekawy projekt.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka:
I niby jak ta dziewczyna cię wystawiła? Nie dogadaliście terminu, nagle źle się poczuła, nie przyszła czy o co chodzi? Bo z twojego wpisu aż wylewa się frustracja, że dziewczyny wolą pisać i umawiać się z innymi facetami.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
I w ten sposób chcesz uprzykrzyć dzień i wystawić dziewczyny, które niczym ci nie zawiniły? Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały, bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.
  • Odpowiedz
Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały


@NosaczPolak2: Czyli jakby źle postąpiły, i by się ze mną umówiły, to.....To w sumie co? Dalej rób k---ę z logiki.

bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.


@NosaczPolak2: I gdzie tu jest sens tego co ty piszesz?
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
Gościu, ja ci już tłumaczyłem pod którymś twoim wpisem jak działa Tinder i jakie są zasady tej gry. Ty najwidoczniej dalej tego nie pojąłeś. Laski z którymi pisałeś miały stu innych gości na twoje miejsce, nie wybrały ciebie i przerzuciły swoją chęć do pisania/spotkania na innego gościa, proste. Przegrałeś tę grę i tyle, nie znalazłeś się w zainteresowaniach żadnej laski na tyle aby chciała z tobą pisać albo się
  • Odpowiedz
Ty najwidoczniej dalej tego nie pojąłeś.


@NosaczPolak2: To chyba ty czegoś nie pojmujesz....Dobrze wiem jak działa tinder i dlatego zamierzam go wykorzystać tak a nie inaczej.

Laski z którymi pisałeś miały stu innych gości na twoje miejsce, nie wybrały ciebie i przerzuciły swoją chęć do pisania/spotkania na innego gościa, proste. Przegrałeś tę grę i
  • Odpowiedz
Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały, bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.


@NosaczPolak2: Nie żebym popierał działania OPa, ale uzasadnij jaki to ma niby wpływ na drugą część twojej wypowiedzi... Osobiście nie widzę powiązania - typ jest zrozpaczony, zdesperowany i po prostu zły. Ma
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: to normalne że sie rozmywają te rozmowy, innym tak samo. mi się udaje umówić na jedno spotkanie na 10-20 par więc musisz mieć jak najwięcej par co oczywiscie tez nie jest łatwe. mozesz tez zalozyc profil bez zdjecia z ciekawym opisem i lajkowac osoby bez zdjec.
  • Odpowiedz