Wpis z mikrobloga

Trzeci rok stuknął od pierwszego założenia #tinder i mojej ekspansji na kolejne gówno portale jak #badoo i #fotkapl pracując nad sobą, swoimi zdjęciami, gadką itd. w celu znalezienia #rozowypasek choćby na pojedyńczą przygodę, z zerowym skutkiem. Udało mi się umówić raptem na jedno spotkanie z dziewczyną która mnie wystawiła.

Od tej pory będę używał portali już tylko do wystawiania lasek. Jako fake chad, będę umawiał się z dziewczynami i potem jechał na te spotkanie, ale same spotkania będę organizował w takich miejscach, by mi było po drodzę do divy (żeby nie było, że marnuje czas), by nagrać jej reakcję, oraz ekran telefonu jako dowodu, że z nią rozmawiam. Muszę tylko kogoś znaleźć z daleka, by zrobiła jak najwięcej kilometrów, by zmarnować jej jak najwięcej czasu. Kurde, jakby mi się to udało, to byłby to naprawdę ciekawy projekt.
  • 28
@Pralko-suszarka:
I w ten sposób chcesz uprzykrzyć dzień i wystawić dziewczyny, które niczym ci nie zawiniły? Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały, bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.
Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały


@NosaczPolak2: Czyli jakby źle postąpiły, i by się ze mną umówiły, to.....To w sumie co? Dalej rób #!$%@?ę z logiki.

bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.


@NosaczPolak2: I gdzie tu jest sens tego co ty piszesz? xD Z
@Pralko-suszarka:
Gościu, ja ci już tłumaczyłem pod którymś twoim wpisem jak działa Tinder i jakie są zasady tej gry. Ty najwidoczniej dalej tego nie pojąłeś. Laski z którymi pisałeś miały stu innych gości na twoje miejsce, nie wybrały ciebie i przerzuciły swoją chęć do pisania/spotkania na innego gościa, proste. Przegrałeś tę grę i tyle, nie znalazłeś się w zainteresowaniach żadnej laski na tyle aby chciała z tobą pisać albo się spotykać.
Ty najwidoczniej dalej tego nie pojąłeś.


@NosaczPolak2: To chyba ty czegoś nie pojmujesz....Dobrze wiem jak działa tinder i dlatego zamierzam go wykorzystać tak a nie inaczej.

Laski z którymi pisałeś miały stu innych gości na twoje miejsce, nie wybrały ciebie i przerzuciły swoją chęć do pisania/spotkania na innego gościa, proste. Przegrałeś tę grę i tyle


@NosaczPolak2: Wiem o tym i DLATEGO zamierzam je wystawiać....czego nie rozumiesz?? Wszystkie głupie, tępe julki
Chłopie, to tylko pokazuje, że tamte laski miały rację, że cię zlały, bo najwidoczniej nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wchodzić w relacje na odpowiednim poziomie i udowadnia, że nie warto utrzymywać kontaktu z kimś takim jak ty.


@NosaczPolak2: Nie żebym popierał działania OPa, ale uzasadnij jaki to ma niby wpływ na drugą część twojej wypowiedzi... Osobiście nie widzę powiązania - typ jest zrozpaczony, zdesperowany i po prostu zły. Ma do
@Pralko-suszarka: to normalne że sie rozmywają te rozmowy, innym tak samo. mi się udaje umówić na jedno spotkanie na 10-20 par więc musisz mieć jak najwięcej par co oczywiscie tez nie jest łatwe. mozesz tez zalozyc profil bez zdjecia z ciekawym opisem i lajkowac osoby bez zdjec.