Wpis z mikrobloga

No odważny krok w tych czasach, ale dobrze, ja mam klientów :D Powodzenia z cenami bo szybują w górę jak #!$%@?!


@ChadMessiah: Sam prowadzę firmę budowlaną więc wiem jak jest. Ceny moich usług też szybują w górę ( ͜͡ʖ ͡€)

No odważny krok w tych czasach


@ChadMessiah: Niestety taniej nie będzie.
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: Pewnie nie, ale może być taki scenariusz, że w końcu trzeba będzie wyhamować inflacje i ostro podniosą stopy procentowe, raty hipotek wzrosną na tyle, że na rynku pojawi się nagle sporo mieszkań, których nie są w stanie spłacać inwestorzy. Oczywiście to tylko scenariusz jeden z wielu. Na razie nic się nie zapowiada aby rpp coś planowała zmieniać.
  • Odpowiedz
@ChadMessiah: Za rok stawki robocizny wystrzela do gory, jak wprowadza nowy wal to juz w ogole bo imo stawki nie nadazaja za inflacja i cena materialow. Imo taniej na pewno nie bedzie.

@bartton: ( )

@lubiep: Siedzisz w budowlance? Jak nie to zawolaj mnie za pol roku i zobacze co wtedy powiesz ;)

@mayek: Nie wyszlaby. Plyta przy tej budowie nie miala zadnego
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Zalezy co zrobisz z ogrodzeniem, wykonczeniem. Niestety bez miliona nie podchodz do domu obecnie. Chyba ze stara technologia kociol na wegiel, wentylacja zwykla, okna montowane na sama piane etc to ok ktos zrobic taniej ale to bedzie lepianka
  • Odpowiedz