Wpis z mikrobloga

Złota rybka może spełnić 1 rzecz z poniższej listy. Co wybierasz?

Finanse:
1. Dostajesz 250 000 zł (podatek można zignorować)

Wygląd:
2. Możesz zmodyfikować 1 cechę w swoim ciele/wyglądzie (np. zmiana wzrostu, przywrócenie sprawności fizycznej)

Ciekawość:
3. Poznajesz odpowiedzi na 100 wybranych przez siebie pytań, ale nie możesz tego wykorzystać do wzbogacenia się
4. Znikasz z tej planety i przenosisz się do o wiele bardziej rozwiniętej cywilizacji, która potrafi podróżować między galaktykami. Zabrali cię podróżnicy, którzy pomogą oswoić ci się w nowych warunkach.

Zdrowie:
5. Pozbywasz się wszystkich dolegliwości zdrowotnych i masz pewność, że dożyjesz 100 lat zachowując sprawność fizyczną i intelektualną

Rozwój osobisty:
6. Stajesz się charyzmatyczną, inteligentną, lubianą przez ludzi osobą

Wygoda:
7. Śpiąc 1 godzinę regenerujesz się w pełni. Pstryknięciem palca twoje mieszkanie zostaje posprzątane

Inne:
8. Możesz zrujnować życie 5 osobom (nie wiesz, co dokładnie im się stanie). Do wykorzystania w dowolnym momencie życia.
9. Nic nie zmieniasz, za to przekazujesz taką możliwość innej osobie

#glupiewykopowezabawy #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #kosmos #astronomia #pieniadze #budzetdomowy #oszczedzanie #blackpill #wzrost #zdrowie #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #przegryw #depresja

Co wybierasz?

  • 1 10.8% (53)
  • 2 6.3% (31)
  • 3 4.9% (24)
  • 4 17.6% (86)
  • 5 29.0% (142)
  • 6 9.4% (46)
  • 7 14.7% (72)
  • 8 4.5% (22)
  • 9 2.9% (14)

Oddanych głosów: 490

  • 26
Znikasz z tej planety i przenosisz się do o wiele bardziej rozwiniętej cywilizacji, która potrafi podróżować między galaktykami. Zabrali cię podróżnicy, którzy pomogą oswoić ci się w nowych warunkach.


@becvvv: latwy wybor, skoro sa bardziej rozwinieci, to mozliwe, ze znaja sposoby na przedluzenie zycia, a jezeli nawet nie, to i tak ciekawsze niz zycie na ziemii, ktora juz znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Theo_Y: to ma być tylko zabawa :) Poza tym, chodziło mi o wzbogacenie się typowo pieniężne, typu poznanie numerów lotto. Ja bym spytał np. "jaka była najgorsza/najlepsza decyzja w moim życiu", albo "jak wyglądałoby moje życie, gdybym podjął jakąś tam inną decyzję"
@becvvv:
1. jest podchwytliwe, bo to jednak tylko 250 tyś.
2. jest ok, dopóki koszt medycy estetycznej / psychiatry wyniósłby cię więcej niż 250 tyś.
3. jest bardzo ciekawe, ale czy czasem nie żyje się łatwiej żyjąc w niewiedzy?
4. nie dla mnie
5. 100 lat w całkowitej sprawności brzmi trochę jak problem nieśmiertelności. Twoje dzieci mogą odejść przed tobą, a na pewno będą wyglądały gorzej.
6. Jestem sympatyczny i choć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@becvvv: 4. zawiera w sobie wiele innych. Taka cywilizacja zapewni długie życie, zapewne hajs też nie będzie problemem, odpowiedzi na wiele z pytań z 3 punktu też już będą znane. Wybieram 4. Eksploracja kosmosu, to jest to (ʘʘ)
przywrócenie sprawności fizycznej


@becvvv: to będzie raczej zdrowie niż wygląd, w opcji 5 jest to samo plus gwarancja:

dożyjesz 100 lat zachowując sprawność fizyczną i intelektualną