Wpis z mikrobloga

Problem z wami incele, że nie umiecie się pogodzić z rzeczywistością. Jeśli już uznajecie, że żadna was nie chce nie pokocha, to zamiast zaakceptować ten fakt obrażacie się na świat, jak małe dzieci. Wolicie się użalać na wykopie i pluć nienawiścią do kobiet zamiast wziąć się za siebie spróbować znaleźć jakieś hobby. Nie wiem, nauczycie się gotować, zacznijcie jeździć na rowerze. Zróbcie ze swoim życiem cokolwiek co wam sprawi odrobinę radości zamiast zwalać całą winę za swój przegryw na kobiety. Zamiast tego zachowujecie się jak banda sfrustrowanych przegrywów, która nie może znieść tego, że nie może zaruchać. Od czego są prostytutki.
A jak chcecie bliskości, to kupcie sobie psa albo kota.
#blackpill #incel #przegryw ##!$%@?
  • 31
@JonBonesBlachowicz: Widzisz jak to spłycasz? Nie każe ci lubić świata. Ale twoja frustracja nic ci nie da. Możesz tylko zaakceptować rzeczywistości, bo i tak jej nie zmienisz. Chyba że wolisz żyć w bezsensownej nienawiści, która nic ci nie da poza brakiem szczęścia. Będziesz się tylko nakręcać do końca swojego marnego żywota.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Al-3_x: Gdy byłem dzieckiem to uczyłem się piramidy Maslowa gdzie u samych fundamentów znajdował się stosunek seksualnych, co najciekawsze dzisiaj w podręcznikach szkolnych seks z potrzeb fizjologicznych został wykreślony.

Wychowuje się pokolenia pi$$d które mają zaakceptować fakt, że nie mogą ruchać przez co frustracja ich prędzej czy później do #!$%@? i coś odwalą.
@Szczuroskoczek_:

a nie do bliskości

Bliskość nie ogranicza się do kobiet. Bliski może być ci nawet pies albo przyjaciel.

A mimo to wszystkie z tych pozycji nie są ci obce

Ale moge bez nich żyć i być szczęśliwym. Poza tym własnie dzięki nim człowiek może się oderwać od naturalnych popędów.