Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko mojego domu jest paczkomat więc siłą rzeczy często tam przechodzę nawet jeśli nie mam paczki do odebrania. Rzuciło mi się w oczy, że dookoła pojawiają się puste pudełka po przesyłkach.
Od jakiegoś czasu podnoszę takie pudełka, robię im zdjęcie i wysyłam je odbiorcy paczki. Ludzie nie ogarniają, że na takim wyrzucanym śmieciu jest ich numer telefonu, a czasem mail w formacie imię.nazwisko@nazwapracodawcy.pl xD
Rzadko się zdarza, że ktoś odpisze, ale jakoś tak czyściej się zrobiło wokół paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#inpost #paczkomaty #hobby
absoladoo - Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko moje...

źródło: comment_1629809383LlOxnGBMbK1LGaOvaVsA7z.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszw_
W Grecji nie byłem więc nie wiem, Włochy ok syf jak nie wuj, ale Hiszpania? Byłeś ?Czy powielasz jakieś stereotypy? Zjeździłem ten kraj wzdłuż i w szerz i ostatnią rzeczą, którą powiem o Hiszpanii, to jest to, że panuje tam nieporządek. Jedyne miejsce, co do którego mógłbym się na siłę przyczepić to Alcala del Jucar, ale panujący tam bród jest spowodowany jedynie przebudową, która się skończy i miasto zostanie posprzątane.
  • Odpowiedz
@absoladoo: mam takiego p-------a na tym punkcie, że nic z danymi nie idzie do śmietnika. Palenie w przypadku etykiet z paczek lub kibel dla paragonów. Co by mnie nie namierzyli, bo śmieci nie segreguję xD
  • Odpowiedz
@absoladoo: kiedyś paczkomat miałam trochę dalej od domu i nieraz sobie rowerkiem podjechałam, ale raz paczka była za duża do plecaka więc sobie to cyk rozebrałam i śmieci wyrzuciłam w pobliskim supermarkecie do kosza i jeszcze dostałam o------l czemu wyrzucam śmieci do ICH kosza xDDDD
  • Odpowiedz
@xdTM chyba nie byłeś na zachodzie xD Porównując nas do UK, Hiszpanii, USA lub większych miast Niemiec jesteśmy czyścioszkami. Zawsze jak wpadają do mnie znajomi z zachodu, to mówią, że Polska to bardzo czysty kraj (nawet mijając syf, z który ją się wstydzę)
  • Odpowiedz