Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko mojego domu jest paczkomat więc siłą rzeczy często tam przechodzę nawet jeśli nie mam paczki do odebrania. Rzuciło mi się w oczy, że dookoła pojawiają się puste pudełka po przesyłkach.
Od jakiegoś czasu podnoszę takie pudełka, robię im zdjęcie i wysyłam je odbiorcy paczki. Ludzie nie ogarniają, że na takim wyrzucanym śmieciu jest ich numer telefonu, a czasem mail w formacie imię.nazwisko@nazwapracodawcy.pl xD
Rzadko się zdarza, że ktoś odpisze, ale jakoś tak czyściej się zrobiło wokół paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#inpost #paczkomaty #hobby
Pobierz absoladoo - Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko moje...
źródło: comment_1629809383LlOxnGBMbK1LGaOvaVsA7z.jpg
  • 138
ja to lubię czasem wyjechać


@gdziemieztym: Za dzieciaka byłem harcerzem, więc sporo weekendowych biwaków zaliczyłem, obozy wędrowne i spanie w namiotach pod ruinami zamków, przeciskanie się z latarką w zębach przez ciasne korytarze jaskiń, zjazdy na linie, biegi na orientację, itd. I takie coś mnie rajcuje, chociaż obecnie (42 lata) wolę pojechać na jeden dzień lub weekend w góry, poszaleć na rowerze na trasach zjazdowych i wrócić do mojego "bunkra" z
@StaryWedrowiec, też latałam z latarką i finką, kurde, panie, byli te czasy - rajdy, obozy, biwaki! Góry, lasy, jeziora. () Lubię miasta zwiedzać, ich "backstage", ale taką dwszczową nocą w namiocie nie pogardzę. Jeju, jaka nostalgia mnie chwyciła. No nie ma jak własne wyrko i łazienka. Dobrze jest wrócić.
jeden mirek pisał, że on zostawia bo może komuś się przyda dobry karton a jemu niewygodnie wracać z pudełkiem na rowerze


@SpalaczBenzyny: Niewygodnie? Pewnie niewygodne dla niego jest również sprzątanie chaty czy mycie się.

Który to mirek?

Debil zawsze znajdzie wytłumaczenie na swoje #!$%@?.

Na rowerze jeżdżę niemal codziennie, bujam się po okolicy, po ulubionych miejscówkach. Wracając odbieram paczkę i jeśli karton jest zbyt duży, to wyciągam towar, a karton wrzucam
@lukaszw_
Najprawdopodobniej będę w Hiszpanii na kilka miesięcy w tym roku i z ciekawości będę obserwował wszystkie napotkane miejsca gdzie spotykają się ludzie, żeby poczuć zapach hiszpańskiej uryny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Faktem jest ,że hiszpańskie służby porządkowe działają bardzo sprawnie, ale mimo tego nie widziałem,żeby ludzie śmiecili bardziej niż gdzie indziej. To co mnie dalej utwierdza w fakcie, że Hiszpanie nie są brudasami są wspomniane przeze mnie
@xdTM: No jesteśmy jednym z najczystszych narodów, zdarza się wyrzucać śmieci do lasu co jest #!$%@?, ale jedź sobie tam gdzie masz typowe miasta turystyczne to o 5 rano jest taki chlew, że niejedna świnia by zazdrościła