Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko mojego domu jest paczkomat więc siłą rzeczy często tam przechodzę nawet jeśli nie mam paczki do odebrania. Rzuciło mi się w oczy, że dookoła pojawiają się puste pudełka po przesyłkach.
Od jakiegoś czasu podnoszę takie pudełka, robię im zdjęcie i wysyłam je odbiorcy paczki. Ludzie nie ogarniają, że na takim wyrzucanym śmieciu jest ich numer telefonu, a czasem mail w formacie imię.nazwisko@nazwapracodawcy.pl xD
Rzadko się zdarza, że ktoś odpisze, ale jakoś tak czyściej się zrobiło wokół paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#inpost #paczkomaty #hobby
absoladoo - Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko moje...

źródło: comment_1629809383LlOxnGBMbK1LGaOvaVsA7z.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@johnkashtan: jak masz coś wartościowego w paczce to sprawdzasz, ja zamawiam czasem wyświetlacze do telefonu ale otwieram w samochodzie i sprawdzam czy nie jest gdzieś pęknięty. Karton na tylne siedzenie w razie jak by nie działało to mam w czym odesłać.
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie otwierania paczki na miejscu, pod samym paczkomatem, trzeba mieć jakiegoś zakupoholicznego #!$%@? by coś takiego robić xD


@johnkashtan: ja otwieram zawsze przy paczkomacie. Zrywam etykietę adresową, zawartość do torby/plecaka, a karton i wypełniacze do najbliższego śmietnika. Nie będę targał śmieci do domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@absoladoo: Jakie "Pani"? Nie bądź #!$%@? i od razu wal syfiarzu/syfiaro.

Nie mam szacunku do takich podłudzi i kiedy widzę kogoś zostawiającego butelkę przy lawce czy rzucającego kiepa na chodnik, od razu jadę z grubej rury.

W takich przypadkach kultura jest zbędna.
  • Odpowiedz
  • 1
@absoladoo: Jakie "Pani"? Nie bądź #!$%@? i od razu wal syfiarzu/syfiaro.


Nie mam szacunku do takich podłudzi i kiedy widzę kogoś zostawiającego butelkę przy lawce czy rzucającego kiepa na chodnik, od razu jadę z grubej rury.

W takich przypadkach kultura jest zbędna.

@StaryWedrowiec Jestem innego zdania. Uważam, że w życiu więcej zrobisz kulturą i spokojem. Jak wyjeżdżasz z ryjem to od razu zniżasz się do poziomu syfiarza.
  • Odpowiedz
@Krupier
Po weekenowych imprezach syf można spotkać w każdym większym mieście, niezależnie czy będzie to Kraków, Berlin czy Paryż, ważne jak szybko się to ogarnie,
a w tym wypadku Hiszpanie działają bardzo sprawnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@absoladoo: Może się trochę zapędziłem. Wygląda to tak:

- Ej, kolego! Ślepy jesteś, że nie widzisz kosza na śmieci? Teraz wrócisz i po sobie posprzątasz albo ja ci w tym pomogę, syfiarzu.

Pełna kulturka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście bywają tacy, którzy zaczynają się sadzić, wtedy mówię: Pierd%lony śmieciu, jeśli po sobie nie posprzątasz, to ci tą butelką łeb... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@absoladoo: ty chory #!$%@?. Nie wiem co robiłeś i jak bardzo ci się nudzi że sobie znalazłeś takie nietypowe hobby...

Szanuję w opór.
Sam bym coś takiego zrobił, ale niestety (albo raczej na szczęście) u mnie na osiedlu nie ma takich syfiarzy
  • Odpowiedz