Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko mojego domu jest paczkomat więc siłą rzeczy często tam przechodzę nawet jeśli nie mam paczki do odebrania. Rzuciło mi się w oczy, że dookoła pojawiają się puste pudełka po przesyłkach.
Od jakiegoś czasu podnoszę takie pudełka, robię im zdjęcie i wysyłam je odbiorcy paczki. Ludzie nie ogarniają, że na takim wyrzucanym śmieciu jest ich numer telefonu, a czasem mail w formacie imię.nazwisko@nazwapracodawcy.pl xD
Rzadko się zdarza, że ktoś odpisze, ale jakoś tak czyściej się zrobiło wokół paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#inpost #paczkomaty #hobby
absoladoo - Chyba właśnie znalazłem sobie nietypowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedaleko moje...

źródło: comment_1629809383LlOxnGBMbK1LGaOvaVsA7z.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@absoladoo: @Jasak: Dzwoń na straż miejską, po adresach znajdą kogo trzeba i wyślą mandaty. U mnie na zakładzie często lądują listy przewozowe z folią z palet od sąsiadujących firm. Prośby nie pomogły to pomogły pseudobagiety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: to usługa zdrożeje, bo ktoś o te kosze będzie musiał dbać, wywozić śmieci itp. Z reguły w okolicy jest jakiś kosz, ale trzeba ruszyć cztery litery 10 metrów dalej i dla niektórych jest to nie do pomyślenia. Pomijając, że paczkę można wziąć i w domu rozpakować. Problem solved.
  • Odpowiedz
@absoladoo: bardzo dobra akcja, jakbym dostał wiadomość z moimi danymi też bym osrał dupę i bym #!$%@?ł pod ten paczkomat posprzątać swoje śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście jakbym był debilem i śmiecił jak wazon, tępić brudasów
  • Odpowiedz
@lukaszw_: Bylem w Barcelonie ostatnio i było w miarę czysto, tylko mają śmietniki na ulicy co trochę dziwi.
No ale to miasto turystyczne to może więcej wydaje na sprzątanie.
Bywam w beneluksie i jest porządek, do nich powinniśmy aspirować a nie do południowców
  • Odpowiedz
@xdTM: Też byłem w Barcelonie i na pytanie dlaczego tu mają czysto, a Madryt w niedziele nad ranem spływa moczem, to usłyszałem, że tam jest Hiszpania, a tu Katalonia.
  • Odpowiedz
@absoladoo: zajebista akcja! Ja na szczęście mam paczkomaty przy których zawsze jest jakiś śmietnik i chyba dlatego nie widzę syfu ale jak kiedyś zauważę to będę robić jak Ty ()
Dzięki za pomysł i bardzo dobrze robisz!
  • Odpowiedz