Wpis z mikrobloga

Wykopek:

-10k? W tej chwili już tyle się nawet nie opłaca jako junior zarabiać
-Na twoim miejscu olałbym te studia, Mirek
-Żadne szkolenia, kursy, to jest niepotrzebne, nic się tam nie nauczysz
-Według mnie w tej chwili bum na Automatykę minął
-Jak można zarabiać 5k? To ubóstwo
-Haha czyli klepiesz w excelu? xD
-Normalnie, mordo, żadne studia nic, przyjęli mnie, bo umiałem programować. Nauczyłem się w domu.
-5k? Tygodniowo, tak?
-ALE TE ZAROBKI TO CHYBA DNIÓWKA, HAHA XD
-Ja cały dzień nic nie robię i mi tyle płacą, a robole na produkcji, hehe
-Pff taki samochód to ja miałem w wieku 20 lat
-1500 na jedzenie na parę miesięcznie? Lol co za bieda, czokoszoki pewnie jecie XD

#pracbaza #heheszki #programista15k #bekazpodludzi #zarzutkadoskonalejjakosci #niebieskiepaski
S.....y - Wykopek:

-10k? W tej chwili już tyle się nawet nie opłaca jako junior za...

źródło: comment_16297912236KhRk2GgF1xMo9gEu7cgNY.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Programiści zarabiają dużo.


nie, to reszta zarabia mało

Te 20k na rękę, spokojnie osiągalne dla kumatego gościa, to są na nasze warunki naprawdę duże pieniądze.


nie są kiedy metr mieszkania kosztuje 15k

Takie są średnie zarobki inżyniera w Niemczech i jest to więcej niż zarabia większość wykształconych Francuzów.


no i?

Pomijając spożywkę (która w lidlach czy kerfurach jest w porównywalnych cenach, ale już lokalne jedzenie dobrej jakości jest tańsze) i takie rzeczy
  • Odpowiedz
@wpoldokomina: Pracuję w branży TSL i Wasze mityczne programista15k jest aktualnie pułapem, który comiesięcznie wyciągam na UoP, a perspektywa zwiększenia zarobków jest realna, bo lada moment zmienia mi się stanowisko, a poza tym, ilość zleceń od klientów sukcesywnie się zwiększa (rozważamy z szefostwem zatrudnienie kogoś do pomocy, bo powoli zaczynam nie wyrabiać z ilością). Należy jednak mieć na uwadze, że jednemu się udaje i jest dobry w swoim fachu, a inny
  • Odpowiedz
nie są kiedy metr mieszkania kosztuje 15k


@Boska_Klaudia: Nie wiem skąd wziąłeś te 15k xD Średnia cena metra mieszkania wynosi we Wrocławiu 8k. W Krakowie 9,5k.

no i?


@Boska_Klaudia: No i gówno. Tak jak napisałem - skoro w Polsce zarabiasz na poziomie niemieckiego inżyniera (a to jest coś między klasą średnią a wyższą średnią), to znaczy, że zarabiasz bardzo dobrze.

co tak konkretnie jest dużo niższe bo już wiadomo że
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: Nie wiem skąd wziąłeś te 15k xD Średnia cena metra mieszkania wynosi we Wrocławiu 8k. W Krakowie 9,5k.


@kilemile: w Warszawie skąd jestem średnio 11k za metr + obowiązkowy garaż + wykończenie.

Resztę bełkotu pominę bo powtarzasz się i robisz się agresywny.
  • Odpowiedz