Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@Towarzysz_Obywatel: u mnie w pracy, na moim dziale prawie wszyscy biorą L4 jak chcą wolne bo TL nie daje wolnego. Dla niego wiecznie jest za dużo pracy na wolne. Dupowłazy mają wolne kiedy chcą. I taka osoba która jest olana, zamiast 2-3 dni wolnego na wesele wali dwa tygodnie i elo. Zakład w którym pracuje 4000 osób a ludzi z biur jest tyle że spokojnie jedna zmianę by z nich złożyli
@Towarzysz_Obywatel: po pierwsze, po co brać urlop w lipcu, jak się nie ma dzieci w wieku szkolnym? Po co z własnej woli pchać się w te tłumy. Najlepsze terminy dla mnie na wyjazdy urlopowe to późny czerwiec i wczesny wrzesień. Po drugie, serio dostajecie takie odpowiedzi w sprawie terminu urlopu, nie chce mi się w to wierzyć. Pracowałem już w paru firanach (mniejszych czy większych) i nigdy z czymś takim się
po co brać urlop w lipcu, jak się nie ma dzieci w wieku szkolnym? Po co z własnej woli pchać się w te tłumy


@pusiarozpruwacz: No nie wiem, może po prostu - bo tak ktoś lubi?

Najlepsze terminy dla mnie na wyjazdy urlopowe to późny czerwiec i wczesny wrzesień.


@pusiarozpruwacz: No właśnie, dla Ciebie.
A jak ktoś np. chce pojechać nad polskie morze, to w czerwcu zwykle jest jeszcze za
po co brać urlop w lipcu, jak się nie ma dzieci w wieku szkolnym? Po co z własnej woli pchać się w te tłumy.


@pusiarozpruwacz: jak chcesz sie zabawic/imprezowac/tinderki i inne onsy to lipiec i sierpien to najlepsze terminy na to. jesli chcesz zwiedzac, odpoczywac to czerwiec i wrzesien to dobre terminy
@Towarzysz_Obywatel: swoją drogą... co to za pracodawca, że odmowę urlopu uzasadnia brakiem dzieci. Rozumiem, że to takie zmyślone, wyolbrzymione na potrzeby mema? :D Nigdy mi nie odmówiono urlopu, a gdybym usłyszał takie uzasadnienie to już w ogóle na drugi dzień bym jebnął wypowiedzeniem w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy
Na całe szczęście wszystko się mści na tych osłach. Nie dają teraz wolnego a na koniec roku dostaną maila z biura że ludzie mają wykorzystać cały urlop i cyk w grudniu pójdę z tydzień do pracy xD


@ArniHell: Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo i jak wykorzystać urlop w grudniu? No, chyba że chcesz polecieć akurat tam, gdzie jest lato, to ok ;)