Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde muszę się komuś w końcu wyżalić.

Mam 24 lata i zaczynam myśleć, że być może coś ze mną nie tak. Ale po kolei.

Zasadniczo wydaje mi się, że jestem dobrą partią, z wyglądu jakieś 7/10, wysoki, wysportowany, zabawny, mam wiele pasji, znam 2 języki obce, prowadzę firmę i bardzo dobrze zarabiam. Na pewno brakuje mi pewności siebie, przez co trochę się stresuje w relacjach z dziewczynami i może nie do końca jestem wtedy sobą.

Nigdy nie udało mi się utrzymać jakiejś poważniejszej relacji z dziewczyną. Od wielu wielu lat nie miałem dziewczyny i od jakiegoś czasu zacząłem intensywniej szukać. Kazda relacja kończyła się na 1szej randce. Żeby było jasne, każda z randek kończyła się dobrze, po randce gdzieś tam zazwyczaj był jeszcze jakiś kontakt, ale na tym się kończyło. Zero dalszej inicjatywy czy zainteresowania ze strony przeciwnej.

Nie mam pojęcia, gdzie leży problem.. Albo mam jakiś #!$%@? charakter albo sposób bycia.. Albo z wyglądu jest gorzej jak mi się wydaje.. Albo dziewczyny wyczuwają we mnie jakiś akt desperacji/ brak pewności siebie/ brak doświadczenia?
Albo coś źle robię? Może zbyt słabo okazuje uczucia wobec drugiej osoby i one myślą, że to ja jestem nie zainteresowany?

Bardzo bym chciał wyjść z #przegryw ale nie potrafię. Jest mi smutno..

#relacje #zwiazki #randkujzwykopem #randki #tinder
#rozowepaski #rozowypasek #wygryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6122b9ab618030000a79054a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach