Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tu się #!$%@?ło. Miałam fajny związek (tak mi się wydawało), jestem dobrą laska, a chłopak zostawił mnie dla lochy, która:
-jest dużo grubsza ode mnie (może nie otyla, ale wygląda jakby miała kilka kg nadwagi),
-nie ma wyczucia stylu,
-nie maluje się (a powinna ( ͡° ͜ʖ ͡°)),
-jest od niego starsza o 5 lat!!!

Twierdzi, że mnie z nią nie zdradzał i dopiero po naszym rozstaniu się związali, ale znają sie od lat, więc nie wierzę, że nie zrobił tego z premedytacją.

Jest mi przykro, ale z drugiej strony myślę sobie, że najpóźniej za kilka lat tego pożałuje. A może już wcześniej zatęskni mu się do młodego jędrnego ciałka.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61225c888056a3000a2a7273
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
@laphroig: wróć, w zasadzie jedyne co mocna tapeta zmienia, to naturalną twarz w jakąś creepy żółtą mordę. Nie wiem kto się nabiera na makijaż, chyba jacyś spermiarze z magazynów niezbyt rozgarnięci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i co. Myślisz, że tylko idealni ludzie są pociągający? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby tak było to brzydcy by nie istnieli. Pociąg to nie tylko wygląd - to też sposób bycia. Czy po prostu dobry seks. Możesz mieć kłodę 10/10 i zajebista wyginaczke 3/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) oglądałam sobie czasami taki serial "dziewczyny", ogólnie głupiutki, ale tam mi się podobało,
  • Odpowiedz
większych bzdur tu już chyba nie przeczytam xD ja ważąc 48 kg nie miałam płaskiego brzucha, bo po prostu mam taką budowę ciała i nigdy płaskiego mieć nie będę.


@little_muffin: zostawiłem 20% specjalnie na wraki hormonalne takie jak Ty
  • Odpowiedz
@laphroig: i to twój stary jest de facto zfeminizowany od picia piwa - wtedy właśnie rośnie kobiecy brzuszek, bo piwo zawiera "żeńskie" fitoestrogeny, więc u pijaków wywala cycki i brzuch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwny kolo ten twój były. Następny cię doceni, a o tamtym zapomnij. Niech się wypcha starą lochą z nadwagą. Może mu stara do wanny wchodziła. Wykopków co ci jadą olej. To każdemu o cokolwiek się dosrają.
  • Odpowiedz