Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tu się #!$%@?ło. Miałam fajny związek (tak mi się wydawało), jestem dobrą laska, a chłopak zostawił mnie dla lochy, która:
-jest dużo grubsza ode mnie (może nie otyla, ale wygląda jakby miała kilka kg nadwagi),
-nie ma wyczucia stylu,
-nie maluje się (a powinna ( ͡° ͜ʖ ͡°)),
-jest od niego starsza o 5 lat!!!

Twierdzi, że mnie z nią nie zdradzał i dopiero po naszym rozstaniu się związali, ale znają sie od lat, więc nie wierzę, że nie zrobił tego z premedytacją.

Jest mi przykro, ale z drugiej strony myślę sobie, że najpóźniej za kilka lat tego pożałuje. A może już wcześniej zatęskni mu się do młodego jędrnego ciałka.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61225c888056a3000a2a7273
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
(może nie otyla, ale wygląda jakby miała kilka kg nadwagi),


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli pewnie otyła według BMI. Ludzie notorycznie niedoszacowują wagę. jeśli laska nie ma płaskiego brzucha, nie widać jej kostek na rękach/nadgarstkach, ma duże pośladki i nie widać jej wyraźnie obojczyków to na 80% ma BMI 30+ czyli otyłość
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czaisz, że na pewnym etapie ludzie nie wiążą się ze sobą dla jędrnego ciałka, tylko dlatego, że się dobrze ze sobą czują i dobrze się uzupełniają? Najwyraźniej zdał sobie sprawę, że z tobą to nie to, a z tamtą mu dobrze. Zamiast się zastanawiać co ona ma czego ty nie masz, odpuść i idź dalej, szukaj swojego szczęścia.
  • Odpowiedz
czyli pewnie otyła według BMI. Ludzie notorycznie niedoszacowują wagę. jeśli laska nie ma płaskiego brzucha, nie widać jej kostek na rękach/nadgarstkach, ma duże pośladki i nie widać jej wyraźnie obojczyk


@laphroig: większych bzdur tu już chyba nie przeczytam xD ja ważąc 48 kg nie miałam płaskiego brzucha, bo po prostu mam taką budowę ciała i nigdy płaskiego mieć nie będę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: super ciało to tylko chwilowa uciecha za młodu.
Bardziej się liczy to co ma się w głowie xd Z #!$%@?ętą babą można ciągnąć problemy i pasma niepowodzeń. Czy takie uciechy cielesne są warte tego? No nie. Dlatego wiele mężczyzn rucha pustaki i ucieka jak już lepiej poznają taką.

Nie mówię że ty jesteś pusta. Ale po tym co tutaj piszesz trochę na to wskazuje. Może tylko tak napisałaś pod wpływem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że mężczyzni są różni - jeden patrzy tylko na wygląd, inny tylko na charakter. Znałam mężczyzn co preferowali kobiety w adidasach zamiast szpilek, czy bez makijażu. Ludzie mają różne preferencje. Na szczęście nie każdy jest identyczny.
  • Odpowiedz
że jesteś toksyczna, a bycie kłodą idzie z tym w parze.


@AnonimoweMirkoWyznania: o chłopię, nie wiesz co gadasz

Najbardziej toksyczne laski są najlepsze w te klocki. Tylko co ci z dobrego hehe ruchaaaanie, jeśli typiara może Ci przeprowadzić taka akcje że ofensywą Tet brzmi jak spokojny spacerek po parku w Chełmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mogę z takich wysrywów xD po prostu żal dupsko ściska. Myśle, że facet wiedział co robi a Ty miałaś co najwyżej jędrne ciałko do zaoferowania, które i tak za kilka lat będzie obwisłym worem xD Pogódź się z przegraną i z tym, że wcale nie jesteś idealna.
  • Odpowiedz
pewnie tylko ci się wydaje, że widziałeś nieumalowane kobiety, a w rzeczywistości miały umiejętnie zrobiony lekki makijaż


@AnonimoweMirkoWyznania: nie

poza tym to wam różowym się wydaje, że makijaż wiele zmienia. I tak, widziałem te wszystkie przemiany przed i po, i obserwator powyżej 100 IQ widzi, że zostały przykryte przebarwienia, naczynka itd, ale poza tym makijaż naprawdę niewiele zmienia, chyba że to kompletna tapeta.
  • Odpowiedz