Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tu się o------o. Miałam fajny związek (tak mi się wydawało), jestem dobrą laska, a chłopak zostawił mnie dla lochy, która:
-jest dużo grubsza ode mnie (może nie otyla, ale wygląda jakby miała kilka kg nadwagi),
-nie ma wyczucia stylu,
-nie maluje się (a powinna ( ͡° ͜ʖ ͡°)),
-jest od niego starsza o 5 lat!!!

Twierdzi, że mnie z nią nie zdradzał i dopiero po naszym rozstaniu się związali, ale znają sie od lat, więc nie wierzę, że nie zrobił tego z premedytacją.

Jest mi przykro, ale z drugiej strony myślę sobie, że najpóźniej za kilka lat tego pożałuje. A może już wcześniej zatęskni mu się do młodego jędrnego ciałka.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61225c888056a3000a2a7273
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lalala: Ja się spotykałem z dwiema kobietami jedna młodsza ale słabo się całowała i nigdy penisa nie weźmie do ust. Druga bardzo dobrze długie pocałunki i lubi blow job. Dodatkowo lepsza w łóżku to ze starszą tylko działa na plus bo bardziej doświadczona

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
BogatyKondon: o borze dziewczyna starsza od chłopaka! Kto to widział takie rzeczy w dzisiejszych czasach!
Dziewczyno to była jego decyzja do której miał pełne prawo, miał być z Tobą bo Ty tak chcesz? Chłopak nie jest Twoją własnością, zrobił co chciał, widocznie miał powód.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz