Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wg mnie podstawowe wymagania wobec kobiet. Np.:
- żeby nie była zbyt GRUBA
- żeby była mądrzejsza niż najgłupsza osoba z moich szkolnych lat
- żeby dało się z nią porozmawiać
- żeby miała min. wszystkie zęby z przodu
- żeby się myła
- żeby miała włosy
- żeby mnie chciała

A co dostaję? Nadęte małolaty z nadwagą. Typu 19 lat, po 5 zakończonym związku, która jest totalnym pustakiem i muszę słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut, którzy się za nią uganiają oraz tego, że rzuciła swojego byłego, że jest głupi, ale nadal się widzą na mieście i piszą. Określa siebie jako aseksualną, tolarenacyjną, ale dostaje wybuchu śmiechu, gdy oto Anon lat 26 nigdy nie był w związku, nigdy nie ruchał.

A starsze mają jakieś wymagania z dupy. Niby się podobam, na spotkaniu jak na rozmowie o pracę, a po nim cisza. Jeszcze gdyby były mądre albo ładne. Na zdjęciach jest ok, a potem i tak przychodzi gruba. Może jakieś 10% przyjdzie z normalną wagą, tylko co z tego jak nie jestem tym kogo ona szuka.

Najbardziej tępe dzidy z lat szkolnych, z których się śmiali, to przy tych kobietach akceptowalna partnerka. Z tym, że one już są po ślubach.

#przemyslenia #oswiadczenie #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #blackpill #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612207f28056a3000a2a71ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam wg mnie podstawowe wymagania wo...

źródło: comment_1629629193rujmvAeVOasbjlCpHMLskN.jpg

Pobierz
  • 48
ak wy wybieracie te laski, że przychodzą zawsze jakieś grube? Ja miałem kilka spotkań z tindera i ani razu nie przyszła gruba


@Malenaa: to proste, każdy ma inny próg po którym laska jest dla niego "gruba". Dla jednego gruba oznacza dopiero snorlaxa jak po lewej z 120kg na 160cm (takich jest bardzo, bardzo mało wśród młodych kobiet). Dla drugiego gruba to także ta po prawej z 80kg na 160cm.

Dla wielu
laphroig - > ak wy wybieracie te laski, że przychodzą zawsze jakieś grube? Ja miałem ...

źródło: comment_1629631029XFD8USXsTLzRbMGQqJblV9.jpg

Pobierz
WolnaWybranka: Oj Opku

A co dostaję? Nadęte małolaty z nadwagą. Typu 19 lat, po 5 zakończonym związku, która jest totalnym pustakiem i muszę słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut, którzy się za nią uganiają oraz tego, że rzuciła swojego byłego, że jest głupi, ale nadal się widzą na mieście i piszą. Określa siebie jako aseksualną, tolarenacyjną, ale dostaje wybuchu śmiechu, gdy oto Anon lat 26 nigdy nie był w związku,
Kobiet się nie dostaje. Kobiety się poznaje


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam wpływu na to kogo poznaję.

Nikt ci nie nakazuje podbijać do tych które nazywasz totalnymi pustakami od których musisz słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut.


@AnonimoweMirkoWyznania: A skąd ty wiesz że OP do takich podbija?? Skoro na nie narzeka to takie mu się trafiają a nie podbija do nich.

reprezentujesz sobą stanowczo za wiele pogardy. Z nikąd ci się