Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wg mnie podstawowe wymagania wobec kobiet. Np.:
- żeby nie była zbyt GRUBA
- żeby była mądrzejsza niż najgłupsza osoba z moich szkolnych lat
- żeby dało się z nią porozmawiać
- żeby miała min. wszystkie zęby z przodu
- żeby się myła
- żeby miała włosy
- żeby mnie chciała

A co dostaję? Nadęte małolaty z nadwagą. Typu 19 lat, po 5 zakończonym związku, która jest totalnym pustakiem i muszę słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut, którzy się za nią uganiają oraz tego, że rzuciła swojego byłego, że jest głupi, ale nadal się widzą na mieście i piszą. Określa siebie jako aseksualną, tolarenacyjną, ale dostaje wybuchu śmiechu, gdy oto Anon lat 26 nigdy nie był w związku, nigdy nie ruchał.

A starsze mają jakieś wymagania z dupy. Niby się podobam, na spotkaniu jak na rozmowie o pracę, a po nim cisza. Jeszcze gdyby były mądre albo ładne. Na zdjęciach jest ok, a potem i tak przychodzi gruba. Może jakieś 10% przyjdzie z normalną wagą, tylko co z tego jak nie jestem tym kogo ona szuka.

Najbardziej tępe dzidy z lat szkolnych, z których się śmiali, to przy tych kobietach akceptowalna partnerka. Z tym, że one już są po ślubach.

#przemyslenia #oswiadczenie #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #blackpill #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612207f28056a3000a2a71ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam wg mnie podstawowe wymagania wo...

źródło: comment_1629629193rujmvAeVOasbjlCpHMLskN.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Ja myślę, że faceci tez mają wymagania i to tez jest naturalne, że kobieta wymaga wszystkiego co jest na obrazku, kiedy sama ma takie cechy:
1. Zdrowie psychiczne.
2. Kobiecość.
3. Uległość.
4. Zdrowa cera.
5. Ładna figura.
6. Ładna buzia.
7. Kiedy otwiera usta nie przynosi wstydu.
8. Potrafi gotować.
9. Odpowiedni wiek
  • Odpowiedz
ak wy wybieracie te laski, że przychodzą zawsze jakieś grube? Ja miałem kilka spotkań z tindera i ani razu nie przyszła gruba


@Malenaa: to proste, każdy ma inny próg po którym laska jest dla niego "gruba". Dla jednego gruba oznacza dopiero snorlaxa jak po lewej z 120kg na 160cm (takich jest bardzo, bardzo mało wśród młodych kobiet). Dla drugiego gruba to także ta po prawej z 80kg na 160cm.

Dla wielu
laphroig - > ak wy wybieracie te laski, że przychodzą zawsze jakieś grube? Ja miałem ...

źródło: comment_1629631029XFD8USXsTLzRbMGQqJblV9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnaWybranka: Oj Opku

A co dostaję? Nadęte małolaty z nadwagą. Typu 19 lat, po 5 zakończonym związku, która jest totalnym pustakiem i muszę słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut, którzy się za nią uganiają oraz tego, że rzuciła swojego byłego, że jest głupi, ale nadal się widzą na mieście i piszą. Określa siebie jako aseksualną, tolarenacyjną, ale dostaje wybuchu śmiechu, gdy oto Anon lat 26 nigdy nie był w związku,
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnaAzjatka: @BurzaGrzybStrusJaja:

1. Zdrowie psychiczne.

2. Kobiecość.

3. Uległość.

4. Zdrowa cera.

5. Ładna figura.

6. Ładna buzia.

7. Kiedy otwiera usta nie przynosi wstydu.

8. Potrafi gotować.

9. Odpowiedni wiek


Zgadzam się ze wszystkimi punktami prócz 7 bo trochę trąci mizoginią. Prócz tego wszystko 100 % racja. Naprawdę wartościowy komentarz.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Kobiet się nie dostaje. Kobiety się poznaje


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam wpływu na to kogo poznaję.

Nikt ci nie nakazuje podbijać do tych które nazywasz totalnymi pustakami od których musisz słuchać o jakichś Sebach ze sportowych aut.


@AnonimoweMirkoWyznania: A skąd ty wiesz że OP do takich podbija?? Skoro na nie narzeka to takie mu się trafiają a nie podbija do nich.

reprezentujesz sobą stanowczo za wiele pogardy. Z nikąd ci się
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Nie ma się wpływu na wybór kobiet na tinderze? Można na taki typ trafić 2-3 razy przypadkiem. Jeśli wszystkie się tak zachowują, to op po prostu takie wybiera(nieświadomie czy nie). Pewnie lajkuje takie same wytapetowane karynki, to ma.
  • Odpowiedz