Wpis z mikrobloga

po ultra szczegółowej analizie całego swojego dotychczasowego życia stwierdzam że mój czas się po prostu kończy - miałem czas by się ogarnąć życiowo, teraz już tylko zostaje mi trwać aż do śmierci - za późno na bycie szczęśliwym, za późno na spotkanie różowej, za późno na szczęśliwy związek, za późno by dalej żyć (,)(,)(,)

autentycznie mój czas się kończy, nie mam nawet relatywistycznych szans na bycie szczęśliwym czy posiadanie #rozowypasek...

nie wyglądam jak patus gangus, nie mam drogiego samochodu czy domu na własność więc dla kobiet nie istnieję...

nie wiem jak to dalej będzie, właściwie to sam siebie terroryzuję zmuszając się do dalszego życia,,,

#przegryw #depresja #suicidefuel #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie
Pobierz smutny_login - po ultra szczegółowej analizie całego swojego dotychczasowego życia st...
źródło: comment_16296233881K4fGDV6Bg8aoWL9IB9Yui.jpg
  • 14
@smutny_login: ach inspiracji? To ja Ci powiem krótko: nikt Ci jej nie da. Wiesz czemu? Bo sam tego nie chcesz. Serio, jeżeli czytam, że „przegrałeś życie”, to faktycznie już przegrałeś. Na tę chwilę. Bo dobra wiadomość jest taka, że wciąż możesz to odwrócić. Tylko kwestia chcenia. Ja po śmierci Ojca straciłem ochotę do życia i bardzo długo musiałem się podnosić psychicznie. Chciałem uciec z tego świata. Nadal nie do końca potrafię
@Kotmirek: słuchaj, ja już raz przeczytałem to pytanie. Jeżeli na serio nie rozumiesz, to Ci napiszę wprost: nie akceptuję samobójstwa i już co najmniej troje ludzi od niego uratowałem. Wystarczy?