Wpis z mikrobloga

Byłem u urologa na prześwietleniu jąder i dowiedziałem się, że mój niski poziom testosteronu (2,68 NG/ml w wieku 20 lat) jest spowodowany urazem, którego doznałem kilka lat temu.

Jeden Oskarek mnie trzymał, a drugi #!$%@?ł mi kopa w jaja, bo na wycieczce szkolnej nie chciałem pomoc jednej Julce włożyć walizki w pociągu i jej spadła łamiąc rękę.

Lęk, brak chęci do życia i niepewność siebie, spowodowane niskim testosteronem. A Oskarek dostał się na SGH, a drugi na WUM. Taki ten świat sprawiedliwy. () ¯_(ツ)_/¯

#przegryw #testosteron #feels #gorzkiezale
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
No i co tu panikować. Mam testosteron 2.48 jakoś tak. I wystarczy troche na siłke pochodzić i już ci sie podnosie. Do tego spanie bez bielizny pozytywnie wpływa na testosteron.
  • Odpowiedz
@Sumiru: Jak koles ma dyskoncie jąder to co mu da chodzenie na silownie i trening siłowy, jesli jego jądra nie daja rady produkować hormonu poniewaz sa uszkodzone , a Ty mu dajesz rady rodem z men’s health zeby na silownie pochodzil - dramat #!$%@? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@truecel człowieku, terapia testosteronem to będzie najlepsze czego w życiu doświadczysz. Naprawdę, zainteresuj się tematem, idź do lekarza żeby Ci przepisał i zacznij się kłuć. Twoje życie zmieni się na zawsze. Poziom motywacji do pracy, libido, samopoczucie, wyniki w każdym sporcie jaki podejmiesz wzrosną kilkunastokrotnie. Bez tego nie będzie niczego pozytywnego.
  • Odpowiedz