Wpis z mikrobloga

Ej @m__b @a__s ogarnijcie może coś bo jest straszna ofensywa zielonek ostatnio na głównej, mam wrażenie że od tygodnia-dwóch i napierdzielają cały czas o imigrantach. Mam wrażenie, że ktoś prowadzi se PRową kampanię na wykopie, jakaś pewna partia, która wcześniej była znana z posiadania farm botów, manipulowania na twitterze, wykopie itd.

Obczajcie np. typa - koleś ma konto TYDZIEŃ i nabił przez to 1k komentarzy - nie powiecie mi chyba, że to normalne, i że to nie jest podejrzane? Fajnie, że dostał bana, ale no co z tego jak za niedługo wróci, a pewnie już ma i tak nowe konto żeby wyrobić normę xD

#wykop #moderacjacontent #neuropa
Reepo - Ej @m_b @a_s ogarnijcie może coś bo jest straszna ofensywa zielonek ostatnio ...

źródło: comment_1629552332kof5NiAD5pYAIHHgJqyafA.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: wiesz, jakby oni robili dokładne staty to by mogli sprawdzić korelacje jak ilość zielonych kont i spam na tagach politycznych itp. ale no najwidoczniej nie robią, bo za dużo roboty, bo trzeba ludzi, trzeba płacić
  • Odpowiedz
  • 4
@ROCCO1: Rozumiem że innym zdaniem jest rasizm, wyzywanie wszystkiego i wszystkich Żydów (bo taki antysemityzm panuje na tym serwisie) i robienie celowych manipulacji byleby oponenci polityczni oberwali? XD Juz nie wspominając o atakach na kobiety, bo ważne jest prowadzenie incelskiej retoryki
  • Odpowiedz
@ROCCO1: według ciebie jest to normalna sytuacja, że strona główna największego polskiego agregatora treści, której odsłony idą w miliony miesięcznie, jest notorycznie zasypywana - w zależności od najbardziej medialnego w danej chwili tematu - mnóstwem tendencyjnych znalezisk o podobnej treści, gdzie często są to informacje nieprawdziwe lub zmanipulowane w tytule bądź opisie? Nie dostarczające obiektywnych informacji, ale szerzące nienawiść i uprzedzenia do najbardziej kontrowersyjnej w danym momencie grupy społecznej? Nierzadko przez
  • Odpowiedz
@Reepo: Wracamy do 2015. W ogóle to że jednodniowa zielonka dodaje znalezisko będące jej komentarzem, bez żadnych źródeł i takie "znaleziska" są bezproblemowo wykopywane na główną jest żenujące. Niestety, druga strona, której chyba jesteś kibicem, też w to gra, vide wykopywanie treści w ciemno, także było się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz