Wpis z mikrobloga

Jestem oburzony, że nie można ot tak sobie wejść do redakcji Gazety Wyborczej, bo na wejściu siedzi umundurowany cerber i żąda ode mnie jakichś przepustek albo innych dokumentów! Mają tam jakieś karty chipowe i bramki! Skandal!
To samo jest w TVN! Co za miejsce nie do życia! Jak mają być #wolnemedia to ja bym chciał wejść do środka!

A ja bym chciał wejść i porobić zdjęcia, bo to jedno już jest nudne ¯\_(ツ)_/¯ i może w komputerach pogrzebać, ale tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) koszerny obiad też bym za darmo zjadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#imigranci #wyborcza #gazetawyborcza #agora #tvn #tvn24 #lewackalogika #bekazlewactwa
JakubWedrowycz - Jestem oburzony, że nie można ot tak sobie wejść do redakcji Gazety ...

źródło: comment_16295428608PFlUynB2QrVRIAZ1MC77w.jpg

Pobierz
  • 19
ale to że Izrael to państwo wyznaniowe jakoś im umyka XD


@mojnicknawykopie: niby takie państwo wyznaniowe i wszyscy walą konia do religii, a jednocześnie taki Tel Awiw jest Mekką gejów. Śmieszne co nie?
Jakby większe miasta w Polsce też były takimi Mekkami wolności to imo katolicyzm mógłby w całej reszcie być nauczany po 2h dziennie. #!$%@?, mieszkam w Poznaniu. Wynocha mi z wiejską zaściankowością rodem ze średniowiecza
Ale niestety tak nie
niochland - > ale to że Izrael to państwo wyznaniowe jakoś im umyka XD

@mojnicknaw...

źródło: comment_1629553906tFF2A6iyAxLxKZMRKvsD76.jpg

Pobierz
czyli Judaizm pochwala gejów XD


@mojnicknawykopie: gdzieś to napisałem?
Sam stwierdziłeś, że Izrael jest państwem wyznaniowym, czyli teoretycznie nie ma tam miejsca na nie-żydów.
A jak widać jest miejsce na nie-żydów, albo luźniejsze podejście do religii, albo kompletne #!$%@? na religię ¯\_(ツ)_/¯ Jak to jest państwo wyznaniowe... To ciekawi mnie czym jest Polska xD

Dobrze, że większe miasta w Polsce na szczęście idą też tą drogą i nie mają manii masturbacji