Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy, chciałbym zrobić niespodziankę mojemu #rozowypasek w postaci... No właśnie. Dużo podróżujemy, a ona często robi dużo zdjęć, które później wywołuje do albumu (oldschool, wiem, ale cóż zrobić).
Więc pytanie moje brzmi, czy lepiej do foto zakupić smartfona (obecny już ma 5 lat), czy jakiś aparat kompaktowy, czy GoPro (chociaż filmiki rzadko kiedy robi) tak aby zamknąć się w budżecie 1500 zł za jakiś prosty w obsłudze sprzęt?
#kiciochpyta #fotografia #kupujzwykopem #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaco_zewa: my też wywołujemy, ja focę głównie smartfonem (Poco X3) i w większości przypadków to wystarcza. Mamy na ścianie nawet kilka zdjęć w formatach jakoś 30x20 i znajomi jak przychodzili to myśleli, że to jakieś stockowe zamówione foty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek jeśli luba nie potrzebuje jakoś pilnie nowego telefonu to chyba celowałbym w jakiś aparacik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier: Nie potrzebuje, ale ten już jest leciwy. Słyszałem dobre opinie o tym poco. No właśnie aparatów jest multum, dlatego myslam, że znajdę jakąś podpowiedź.
  • Odpowiedz
@jaco_zewa: nie pomogę niestety. Wiem tylko, ze jak swego czasu zastanawiałem się nad kupnem czegoś to celowałem w serię Sony RX100, ale w starsze wersje bo nowe są #!$%@? cenowo.
  • Odpowiedz