Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie bawi, kiedy #neuropa próbuje zdyskredytować kogoś tylko dlatego, że ma prawicowe poglądy. Bo przecież osoba o prawicowych poglądach musi pasować do ich stereotypu, który sobie wbili do głowy.

Ma wykształcenie? Zrobił je przypadkiem, ono się nie liczy, jest do dupy, pewnie ściągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma doświadczenie zawodowe? On się wcale nie zna, jest mierny, kanciarz, oszust i masa komentarzy w Internecie, które prawdopodobnie sami pisali XD

To zabawne, jak można komuś umniejszać osiągnięć niezwiązanych z polityką, tylko dlatego, że ktoś reprezentuje inny światopogląd. Bo przecież tylko liberalny demokrata może być wykształcony i inteligentny, reszta nie może.

Jacek Wilk skończył Prawo na UW, Finanse na SGH + studia podyplomowe zagranicą, ale TO SIĘ NIE LICZY
Sławomir Mentzen zrobił doktorat z Ekonomii, ale TO JEST GÓWNO WARTE, A ON SIĘ NIE ZNA

Z drugiej strony pamiętam jak spermili do Trzaskowskiego, że taki wykształcony gość, bo zna angielski i skończył stosunki międzynarodowe, jeden z największych gównokierunków w Polsce ¯\(ツ)_/¯

A więc studia się albo liczą, albo się nie liczą - Zależy kogo to dotyczy. W przypadku prawaka się one oczywiście nie liczą, ale w przypadku demoliberała już się liczą.

A co jeśli ktoś nie skończył studiów? No to jeśli był to Bosak, to znaczy, że jest głupkiem bez wykształcenia, ale jeśli był to Hołownia, to oznacza, że studia nie mają jakiegoś dużego przełożenia na politykę

¯\
(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #4konserwy #takaprawda #bekazpodludzi #bekazneuropy #konfederacja
  • 114
@johny-kalesonny: Szkoda, że nie odniosłeś się do tego, DLACZEGO JE KWESTIONUJĘ, a wyciągnąłeś tylko tekst o podcieraniu dupy. Jesteś typowym manipulatorem.

Napisałem ci, że badania nie uwzględniały tego, w jakim środowisku wychowywała się dana osoba i jakie wzorce w domu wpajano jej w dzieciństwie i procesie dorastania, a to ma najbardziej istotny wpływ na ukształtowanie poglądów.

Wiesz, że wśród fundamentalistów z Al Kaidy byli Inżynierowie lub nawet Neurochirurdzy ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Frank_Forsyth: wszędzie są jednostki negatywne
W lewicy też i to wcale nie mniej niż w prawicy. Prawa i lewa strona, oczywiście ta skrajna to są szkodliwi ludzie. Jedni i drudzy. Od jednych i drugich bije nienawiść i głupota, tyle że z jednej strony od sebixów po podstawówce a z drugiej od, myślałoby się wykształconej i inteligentej grupy młodych ludzi. No ale to co pokazują tzw. Julki to na pewno nie świadczy
@Leniek: Jaki ma związek gospodarowanie pieniędzmi z ich zarabianiem? Poza tym oświadczenia majątkowe są debilne, bo ludzie ukrywają dochody. Równie dobrze wszystko może być zapisane na żonę, ale chyba jesteś zbyt tępy, by to do ciebie dotarło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sok_Mandarynkowy:

Sławomir Mentzen zrobił doktorat z Ekonomii, ale TO JEST GÓWNO WARTE, A ON SIĘ NIE ZNA


Nie, po prostu śmieszne jest robienie z Mentzena guru ekonomii i mesjasza polskiej gospodarki. Rzeczywistość jest taka, że na stanowisku ministra finansów były już takie persony, przy których Mentzen wygląda niepoważnie.
Pobierz Tajemniczy58 - @Sok_Mandarynkowy: 

 Sławomir Mentzen zrobił doktorat z Ekonomii, al...
źródło: comment_1629450644xInrtDXtnMLYVPpmJlB3Ox.jpg
Szkoda, że nie odniosłeś się do tego, DLACZEGO JE KWESTIONUJĘ


@Sok_Mandarynkowy: Bo piszesz jakieś banały, które nie są oparte na danych.

Napisałem ci, że badania nie uwzględniały tego, w jakim środowisku wychowywała się dana osoba i jakie wzorce w domu wpajano jej w dzieciństwie i procesie dorastania


@Sok_Mandarynkowy: No ale to nie ma znaczenia, prawda? Chodzi o korelacje i tendencje. W sensie ta korelacja to fakt, a wychowanie nie ma
@Leniek: To nie jest oskarżenie. Oświadczenia majątkowe są idiotyczne, bo po 1 zagląda się komuś do portfela, a po 2 co któraś osoba wali ściemę i ukrywa dochody i majątek.

@Tajemniczy58: Rostowski łapie fejki tworzone na wykopie i udostępnia je w eter na twitterze, to jest ten poważny minister z grupy Bilderberg, która rządzi światem? XD Poza tym miał "plecy" w karierze politycznej, których nie ma Mentzen.

A poza tym,
To nie jest oskarżenie.


@Sok_Mandarynkowy: No to Pan poseł Wilk jest nieudacznikiem z mizernym majątkiem, czy zwykłym oszustem?
Jaka jest twoja opinia?

@Sok_Mandarynkowy:

bo kompletnie mnie te kraje nie interesują,

Proponuję wyjazd do kraju, w którym panuje Fundamentalizm religijny, następnie do Detroit, żeby dowiedzieć się, czym jest rasizm, a na końcu do Korei Północne


Tutaj też się zdecyduj
@Sok_Mandarynkowy: Odnoszę się do pewnego zjawiska w internecie - niektórzy próbują z Mentzena zrobić ekonomistę wszechczasów.

Tak, Rostowski to świetny ekonomista. Podobnie jak tacy byli ministrowie finansów jak Mateusz Szczurek, Marek Belka czy Grzegorz Kołodko. Jeżeli oni, zdaniem prawaków, nie byli w stanie zbawić polskiej gospodarki, to tym bardziej nie zrobi tego Mentzen ani żaden inny konfederata.
@Tajemniczy58: A poza tym

1) Rostowski nie jest członkiem Bilderberg, był tylko na jednym spotkaniu
2) Urodził się w bardzo bogatej rodzinie w Londynie, jego ojciec był dyplomatą, miał ogromne możliwości do zdobycia wykształcenia i nie studiował w Polsce

@Leniek: Stary, mnie te kraje nie interesują kompletnie pod kątem zwiedzania, a myślę, że podróżuje się głównie by coś zobaczyć. Dlatego nie mam zamiaru tam jechać. Naprawdę jesteś aż taki głupi?
@Leniek: O majątku Wilka sądzę tyle, że nie interesuje mnie zasobność jego portfela. Wypowiedziałem się na temat jego wykształcenia i wiedzy, a ty pakujesz swoją lewacką gębę do jego kieszeni na podstawie oświadczenia, które wygrzebałeś z internetu.

Jeśli Jacek Wilk ma majątek ukryty, to gówno mnie to obchodzi, a jeśli przewala kasę na zachcianki lub postawił na politykę kosztem bycia prawnikiem, to także nie ma znaczenia w kontekście jego wiedzy i
Ma wykształcenie? Zrobił je przypadkiem, ono się nie liczy, jest do dupy, pewnie ściągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma doświadczenie zawodowe? On się wcale nie zna, jest mierny, kanciarz, oszust i masa komentarzy w Internecie, które prawdopodobnie sami pisali XD


@Sok_Mandarynkowy: Nie aby coś ale wy prawaki robicie to samo? Lewak? Wykształcenie? Pewnie dzender studies hue hue i kariera w maku, z życiem na socjalu i ze