Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie bawi, kiedy #neuropa próbuje zdyskredytować kogoś tylko dlatego, że ma prawicowe poglądy. Bo przecież osoba o prawicowych poglądach musi pasować do ich stereotypu, który sobie wbili do głowy.

Ma wykształcenie? Zrobił je przypadkiem, ono się nie liczy, jest do dupy, pewnie ściągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma doświadczenie zawodowe? On się wcale nie zna, jest mierny, kanciarz, oszust i masa komentarzy w Internecie, które prawdopodobnie sami pisali XD

To zabawne, jak można komuś umniejszać osiągnięć niezwiązanych z polityką, tylko dlatego, że ktoś reprezentuje inny światopogląd. Bo przecież tylko liberalny demokrata może być wykształcony i inteligentny, reszta nie może.

Jacek Wilk skończył Prawo na UW, Finanse na SGH + studia podyplomowe zagranicą, ale TO SIĘ NIE LICZY
Sławomir Mentzen zrobił doktorat z Ekonomii, ale TO JEST GÓWNO WARTE, A ON SIĘ NIE ZNA

Z drugiej strony pamiętam jak spermili do Trzaskowskiego, że taki wykształcony gość, bo zna angielski i skończył stosunki międzynarodowe, jeden z największych gównokierunków w Polsce ¯\(ツ)_/¯

A więc studia się albo liczą, albo się nie liczą - Zależy kogo to dotyczy. W przypadku prawaka się one oczywiście nie liczą, ale w przypadku demoliberała już się liczą.

A co jeśli ktoś nie skończył studiów? No to jeśli był to Bosak, to znaczy, że jest głupkiem bez wykształcenia, ale jeśli był to Hołownia, to oznacza, że studia nie mają jakiegoś dużego przełożenia na politykę

¯\
(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #4konserwy #takaprawda #bekazpodludzi #bekazneuropy #konfederacja
  • 114
  • Odpowiedz
@Leniek:

1.Co to znaczy mało konserwatywny? Konserwatywny będzie wtedy, kiedy będzie oddawać większość pieniędzy? Albo będzie siedział w domu? Debilne stwierdzenie. Konserwatyzm to światopogląd, a nie ideologia, ale chyba najwyraźniej nie rozumiesz.

2. Ja wywołałem z wycieczką dookoła świata nie
  • Odpowiedz
Jacek Wilk skończył Prawo na UW, Finanse na SGH + studia podyplomowe zagranicą, ale TO SIĘ NIE LICZY

Sławomir Mentzen zrobił doktorat z Ekonomii, ale TO JEST GÓWNO WARTE, A ON SIĘ NIE ZNA


@Sok_Mandarynkowy: Skończenie studiów jeszcze o niczym nie świadczy. Można dalej być idiotą, czego wspomniani panowie są przykładem. Jaki sens ma lansowanie się na tytuły, gdy jeden będąc prawnikiem zachęca do łamania prawa, a drugi doradca podatkowy
  • Odpowiedz
Przeciez to srodowisko tvn, neuropowe itd sie spuszczaja nad wyksztalceniem


@pi73r: Ile razy ktoś na wykopie neuropa akcentuje czyjś tytuł, a ile razy prawactwo, no błagam, każde znalezisko to "Doktor Mentzen cośtam"
  • Odpowiedz
..Chyba, że kończy je ktoś z PO, wtedy świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: Skoro tak uważasz ¯\_(ツ)_/¯

Chyba nie rozumiesz jednego - mówiąc o kompetencjach wielu ludzi nie będzie miało na myśli skończonych studiów. Za to brak jakichkolwiek studiów w dzisiejszych czasach już zwykle o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: A ty czytałeś odpowiedzi, których ci udzielono?

Nikt, jako tako, nie kwestionuje doktoratu Mentzena. Zrobił uczciwe, to ma. Ludzie krytykują jego przygłupie poglądy i skrajną demagogię. Do tego dochodzi kreowanie go na guru ekonomii i akcentowanie na dosłownie każdym kroku jego doktoratu.
  • Odpowiedz
@Tajemniczy58: Nie bardzo zrozumiałeś mój post. Akceptuję twoją krytykę Mentzena i Konfederacji. Uważam, że twoje argumenty są rzeczowe. I tu jest różnica między krytyką a hejtem. Tylko nie wiem dlaczego w takim razie uczestniczysz w tej dyskusji, bo nie wpisujesz się w profil neuropka, o którym piszę.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Nie mam problemu z tym, aby ktoś niewykształcony prowadził program w TV, jak potrafi. Nie wybrałbym za to takiego do reprezentowania mnie i rzadzenia państwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw sugerujesz mi, że oglądanie programów rozrywkowych na TVN to coś, czego byś się po mnie spodziewał? xd
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Najlepsze jest turlanie się koziołkiem jak jest wątek obsesji neuropków na punkcie Mentzena.
Ja rozumiem że można go nie lubić, nie zgadzać się znim bądź mieć rzeczywisty zarzut że jego pomysły nie do końca się spinają i nie mają szans na realizację (np. całkowite usunięcie PIT-u z dnia na dzień wymagałoby przystrzyżenia zatrudnienia urzędników państwowych i zakończenia wypłacania więcej świadczeń niż byłbym w stanie teraz wymienić), ale chłopaki długo
dziadyga1 - @Sok_Mandarynkowy: Najlepsze jest turlanie się koziołkiem jak jest wątek ...

źródło: comment_1629453167qeSMR0R1KJQISud1As2z6a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Absolutnie nie. Bosak też nie był moim wymarzonym kandydatem. Nie chciałbym, żeby był on prezydentem, ale nie było dla mnie dobrego kandydata, a poza tym nasz system jest skonstruowany w ten sposób, że każdy kandydujący na urząd to partyjniak lub celebryta z telewizji, a dla mnie głos na kandydata PiS/PO/Lewicy był niedopuszczalny. Zastanawiałem się kiedyś nad Kosiniakiem-Kamyszem, ale to zwykła kukiełka (patrz: Układ z Kukizem) i karierowicz, który bez
  • Odpowiedz
Absolutnie nie. Bosak też nie był moim wymarzonym kandydatem. Nie chciałbym, żeby był on prezydentem, ale nie było dla mnie dobrego kandydata, a poza tym nasz system jest skonstruowany w ten sposób, że każdy kandydujący na urząd to partyjniak lub celebryta z telewizji, a dla mnie głos na kandydata PiS/PO/Lewicy był niedopuszczalny.


@Sok_Mandarynkowy: Nie ma idealnych, a jednak świadomie wybrałęś najgorszego. I to dlatego, żę głos na kandydata PiS/PO/Lewicy był
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie był najgorszy. Najgorszym był Biedroń. W sumie urząd prezydenta w Polsce to tylko podpisywanie papierów, veto i uśmiechanie się, ściskanie dłoni. Smutne to.

Oczywiście, że część pomysłów nie jest na ten moment realna, ale jeśli ważysz 150 kg i dopiero zaczynasz ćwiczyć, to przebiegnięcie 10km też nie będzie dla Ciebie realne.
  • Odpowiedz