Wpis z mikrobloga

@LewPodkarpacia: o jakim Ty contencie mówisz? W Diablo 2 takiego nie było

W D2 nie można było zrobić np spirita w NLD i to był dobry ruch, bo kto zrobił na LD perfa to potem mógł liczyć sianko.
@Kaczorra: ??? Taki był sens grania na LD, że pewne akcje są zarezerwowane dla tych "lepszych" a nie gości co od x sezonu siedzą na NLD i mają same perfekt itemy.

NLD pod PVP wyłącznie.
@LewPodkarpacia: Niby masz rację, jest to bardzo dobre dla casualowych graczy (czyli większości), ale wydaja mi się że dla tych co poświęcają tej grze więcej niż przeciętny Kowalski to jest problem, właśnie przez taką politykę wymuszania grania na laderze osoby chętniej wracają na jakiś kolejny sezon żeby pograć od początku od zera z innymi z całym kontentem który ladder oferuje a umówmy się tacy gracze utrzymali tę grę żywą przez 20
@tracef: grałem przez lata na ladderze, bo byłem do tego zmuszony, a tego nienawidze. Tak samo w D3. Koncepcja zaczynania od nowa co jakiś czas w ogóle mi się nie uśmiecha i niesamowicie mnie denerwowało, że bylem do tego zmuszany, żeby cieszyć się pełnym contentem. Totalnie nie obchodzi mnie jakaś mniejszość, która to lubi. Niech każdy gra jak chce, nic mi do tego. Natomiast fakt, że kupuje grę i nie mogę
@krav: przecież nikt cie nie zmusza do grania na NLD, możesz grać ciągle na ladderze i mieć w dupie, że na NLD ludzie mają odpicowane buildy i postacie, co ci to przeszkadza? I tak nie masz z nimi żadnej styczności
@LewPodkarpacia: po części się z Tobą zgadzam, ale nie ignoruj tego za takie zabiegi jak ladder i exlusive content utrzymują gry tego typu przy życiu. Jeżeli miałbym wybór czy zaspokoić dużą grupę krzykaczy którzy chcą mieć wszystko od ręki od premiery pograja miesiąc i gra w odstawke, czy zrobić grę która przetrwa 2 dekady i na dłuższą mete będzie bardziej kompletna i to wybór jest prosty.

niestety teraz sa czasy ze