Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodźcy. Zwróćcie także uwagę na towarzyszące im kobiety i dzieci. Oh wait…
Nagranie pochodzi z 12 sierpnia i zostało wykonane w placówce SG Czeremcha - centrum rejestracji cudzoziemców w Połowcach. Dodać trzeba, że samo przejście graniczne Połowce-Piszczatka jest zamknięte od wybuchu pandemii.
Prezentowani osobnicy dostali się do Polski z Białorusi nielegalnie.
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.
Ich krajem pochodzenia jest Irak.

#polska #bialorus #imigranci #bekazlewactwa #4konserwy
  • 59
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.

Ich krajem pochodzenia jest Irak.


@sebsossj: Jaki masz na to dowód? Przeciez ludzie z Afganistaniu przybywaja do Polski od miesiecy co potwierdza Straż Graniczna. W pierwszym połroczu 4 krotny wzrost liczby Afganczyków, a to było przed fala imigrnatów u poslkich granic.
@szurszur: Przybywają? Typie, wiesz jak ich ta podróż wygląda? Na arabskich grupach na Telegramie ludzie Łukaszenki, który steruje całym procederem podają się za "biznesmenów" i proponują im darmowy lot do Mińska. Po wylądowaniu wsadzają ich w auta i z miejsca #!$%@? są siłą na granicę z Litwą i Polską. Tak wygląda ta smutna tułaczka tych biednych migrantów.
To nie jest też tylko wojna hybrydowa z zachodem, ale także biznes na którym
@sebsossj: XD bawi mnie gdy ktoś mi pisze o tym systemie chcac mnie ''uswiadomic'' skoro jako jeden z pierwszych na wykopie o nim informowąłem czepriac wiedze ze zródeł litewskich i białoruskich gdy u nas jeszcze niektórzy powątpiewali w takie działania łukaszenki.

proponują im darmowy lot do Mińska. Po wylądowaniu wsadzają ich w auta i z miejsca #!$%@? są siłą na granicę z Litwą i Polską. Tak wygląda ta smutna tułaczka tych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebsossj: jak by była wojna w Polsce to sam bym #!$%@?, ale czemu akurat lecą na zachód do Europy? Wiadomo że chcą jak najlepiej, ale tyle krajów jest po drodze które nie mają wojny, czemu oni ich nie wezmą?
@printf: No to daj źródło w ktorym stwierdzono, że lataja za darmo. Bo ja ogladałem zródła litewskie, w których imigranci mówili ile i za co płacili. Zreszta nawet ci przerzucani przez M.Sródziemne musieli płacic. To jest norma.

Kupili/dostali akurat papiery Afgańskie, pewnie od samego Łukaszenki


@Ethernit: To zgłos sie do Strazy Granicznej, ze wiesz, że to co podaja to nieprawdai dali sie nabrac. Oczyiwscie żartuje iwaodmo, że sobie to wymysliłes,