Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodźcy. Zwróćcie także uwagę na towarzyszące im kobiety i dzieci. Oh wait…
Nagranie pochodzi z 12 sierpnia i zostało wykonane w placówce SG Czeremcha - centrum rejestracji cudzoziemców w Połowcach. Dodać trzeba, że samo przejście graniczne Połowce-Piszczatka jest zamknięte od wybuchu pandemii.
Prezentowani osobnicy dostali się do Polski z Białorusi nielegalnie.
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.
Ich krajem pochodzenia jest Irak.

#polska #bialorus #imigranci #bekazlewactwa #4konserwy
s.....j - Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodź...
  • 59
  • Odpowiedz
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.

Ich krajem pochodzenia jest Irak.


@sebsossj: Jaki masz na to dowód? Przeciez ludzie z Afganistaniu przybywaja do Polski od miesiecy co potwierdza Straż Graniczna. W pierwszym połroczu 4 krotny wzrost liczby Afganczyków, a to było przed fala imigrnatów u poslkich granic.
  • Odpowiedz
@sebsossj: #!$%@? No ja jestem za przyjmowaniem ludzi którzy uciekają przed wojną i są przestraszeni, szukają pomocy

ALE TEN DZIECIAK CO FAKERA POKAZUJE NA KONIEC MNIE STRIGGEROWAL XDDD
wygladaja jak ekipka studentow co wpadli do Polski się pobawić a nie jak potrzebujący
  • Odpowiedz
@szurszur: Przybywają? Typie, wiesz jak ich ta podróż wygląda? Na arabskich grupach na Telegramie ludzie Łukaszenki, który steruje całym procederem podają się za "biznesmenów" i proponują im darmowy lot do Mińska. Po wylądowaniu wsadzają ich w auta i z miejsca #!$%@? są siłą na granicę z Litwą i Polską. Tak wygląda ta smutna tułaczka tych biednych migrantów.
To nie jest też tylko wojna hybrydowa z zachodem, ale także biznes na
  • Odpowiedz
@sebsossj: XD bawi mnie gdy ktoś mi pisze o tym systemie chcac mnie ''uswiadomic'' skoro jako jeden z pierwszych na wykopie o nim informowąłem czepriac wiedze ze zródeł litewskich i białoruskich gdy u nas jeszcze niektórzy powątpiewali w takie działania łukaszenki.

proponują im darmowy lot do Mińska. Po wylądowaniu wsadzają ich w auta i z miejsca #!$%@? są siłą na granicę z Litwą i Polską. Tak wygląda ta smutna tułaczka tych biednych migrantów.


Krótki urywek a aż roi sie od przkełaman. Opłaty za loty sa płatne, tylko takie relacje widziałem.
Tyle, że organizowanie lotów nie wyklucza tego, że tam nie ma ludzi uciekajacych przed Talibami, bo wzrost ludzi z tego kraju nastąpił zanim zaczeto mówić o
  • Odpowiedz
Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodźcy.


@sebsossj: Ja rozumiem że dobry powód do płakania to dostanie się do Polski, ale weź pod uwagę że uciekli z Białorusi i taka Polska wydaje się spoko. Nie wiem czego oczekiwałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebsossj: jak by była wojna w Polsce to sam bym #!$%@?, ale czemu akurat lecą na zachód do Europy? Wiadomo że chcą jak najlepiej, ale tyle krajów jest po drodze które nie mają wojny, czemu oni ich nie wezmą?
  • Odpowiedz
@szurszur: Kupili/dostali akurat papiery Afgańskie, pewnie od samego Łukaszenki co by lepiej szantażować nimi Europę w obliczu aktualnych wydarzeń. Równie dobrze gdyby teraz wojna była np. w Kambodży, to powyżsi panowie byliby "w papierach" kambodżańskimi dziećmi i kobietami.
  • Odpowiedz
@printf: No to daj źródło w ktorym stwierdzono, że lataja za darmo. Bo ja ogladałem zródła litewskie, w których imigranci mówili ile i za co płacili. Zreszta nawet ci przerzucani przez M.Sródziemne musieli płacic. To jest norma.

Kupili/dostali akurat papiery Afgańskie, pewnie od samego Łukaszenki


@Ethernit: To zgłos sie do Strazy Granicznej, ze wiesz, że to co podaja to nieprawdai dali sie nabrac. Oczyiwscie żartuje iwaodmo, że sobie
  • Odpowiedz