Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodźcy. Zwróćcie także uwagę na towarzyszące im kobiety i dzieci. Oh wait…
Nagranie pochodzi z 12 sierpnia i zostało wykonane w placówce SG Czeremcha - centrum rejestracji cudzoziemców w Połowcach. Dodać trzeba, że samo przejście graniczne Połowce-Piszczatka jest zamknięte od wybuchu pandemii.
Prezentowani osobnicy dostali się do Polski z Białorusi nielegalnie.
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.
Ich krajem pochodzenia jest Irak.

#polska #bialorus #imigranci #bekazlewactwa #4konserwy
s.....j - Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodź...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebsossj: dziwne że typ któremu wreszcie się udało wjechać do Europy po koczowaniu na polu nie płacze tylko się cieszy xD

Prawactwo widzę że już odpaliło protokół Putin+ i podsycacie tylko jego propagandę która ma zdestabilizować sytuację w naszym kraju.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Daj spokój ziomek. Jak słyszę słowo tradycja to mnie na wymioty bierze. Jak tak popatrzeć to tradycją jest, że księża ruchają dzieci. Nijak mi to nie pasuje.Ani lewactwo ani prawactwo. Jeśli w tym kraju ma być dobrze to trzeba się spotkać po środku.
  • Odpowiedz
@sebsossj: podobno mamy 80% wierzących w kraju. Co ich religia mówi w tym temacie?

31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. 32 I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. 34 Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!

35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;

byłem spragniony, a daliście Mi pić;

byłem przybyszem, a
P.....k - @sebsossj: podobno mamy 80% wierzących w kraju. Co ich religia mówi w tym t...

źródło: comment_16294799371lJoUukmwPcWf3Iuc9t7wU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@huntforfur: ahaaa. Czyli tylko prawica i #!$%@? tak? Centrum to centrum. Prawica traci na rzecz lewicy a lewica na rzecz prawicy. Kompromis rozumiesz? Żeby oszołomy z żadnej z tych stron nie doszli do władzy. Nie podoba mi się obecny rząd bo działa nielogicznie. Wiem też, że skrajnie lewicowy rząd też nie będzie działał logicznie.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Nijak. Katolicy to nie chrześcijanie mam wrażenie. Zresztą nawet jakby Jezus zlazł na ziemię i przypomniał o przykazaniach to ludzie by i tak mieli to w dupie i dalej by lecieli przed pedofilami klękać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz