Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodźcy. Zwróćcie także uwagę na towarzyszące im kobiety i dzieci. Oh wait…
Nagranie pochodzi z 12 sierpnia i zostało wykonane w placówce SG Czeremcha - centrum rejestracji cudzoziemców w Połowcach. Dodać trzeba, że samo przejście graniczne Połowce-Piszczatka jest zamknięte od wybuchu pandemii.
Prezentowani osobnicy dostali się do Polski z Białorusi nielegalnie.
I na koniec najważniejsze - Ci ludzie, którzy koczują pod naszą granicą nie są z Afganistanu, tak jak próbuje wmówić wam to lewicowe środowisko polityczno-medialne.
Ich krajem pochodzenia jest Irak.

#polska #bialorus #imigranci #bekazlewactwa #4konserwy
s.....j - Tak właśnie wyglądają ci biedni, prześladowani i zmęczeni uciekaniem uchodź...
  • 59
  • Odpowiedz
@szurszur:

To zgłos sie do Strazy Granicznej, ze wiesz, że to co podaja to nieprawdai dali sie nabrac. Oczyiwscie żartuje iwaodmo, że sobie to wymysliłes,


Oni mają procedury według których działają i nic poza tym, ich nie obchodzi trasa i historia imigranta - każą imigrantom przekraczającym granicę okazać dokument, jak nie mają to ich zawracają, jak mają to sprawdzają czy wyglądają zgodnie ze wzorem i zdjęcie się zgadza i wtedy
  • Odpowiedz
Jaki masz na to dowód? Przeciez ludzie z Afganistaniu przybywaja do Polski od miesiecy co potwierdza Straż Graniczna. W pierwszym połroczu 4 krotny wzrost liczby Afganczyków, a to było przed fala imigrnatów u poslkich granic


@szurszur: w liczbach bezwzględnych wzrost podawaj.

Bo filmy instruktażowe mówiące o tym jak dostać się na Litwę i do Polski powstają po arabsku, a nie w językach Afganistanu, a i UE wymusiła na Iraku zamknięcie
s.....i - > Jaki masz na to dowód? Przeciez ludzie z Afganistaniu przybywaja do Polsk...
  • Odpowiedz
Jaki masz na to dowód? Przeciez ludzie z Afganistaniu przybywaja do Polski od miesiecy co potwierdza Straż Graniczna. W pierwszym połroczu 4 krotny wzrost liczby Afganczyków, a to było przed fala imigrnatów u poslkich granic.


@szurszur: na przykład taki, że tylko jeden wygląda z ryja jakkolwiek podobnie do Afgańczyków. Tak naprawdę to jacyś Arabowie.
  • Odpowiedz
w liczbach bezwzględnych wzrost podawaj.

Bo filmy instruktażowe mówiące o tym jak dostać się na Litwę i do Polski powstają po arabsku, a nie w językach Afganistanu, a i UE wymusiła na Iraku zamknięcie lotów na Białoruś, żeby z mniejszyć skalę kryzysu.


@skitarii: Było to pod 200 Afganczyków w pierwszym półroczu, ale wtedy u nas fali na granicy nie było, bo szli na Litwe.
Wiec to moze być kilkanscie lub nawet kilkadziesiat procent całosci.
Wiem, że UE wymogła zawieszenie lotów, bo sam jako pierwszy tę informacje tu podałem. Jednak z Iraku przylatywali też ludzie z Afryki, wiec niewyklucza to Afgańczyków uciekajacych do krajów regionu już od
  • Odpowiedz
@huntforfur: Te 'baśniowe stwory' o których piszesz, to tacy sami ludzi jak ty, ja czy nasze matki. Solidnego fikołka trzeba zrobić, żeby dojść do innego wniosku.
Od tysięcy lat staramy się wprowadzić pogląd, że każdy człowiek jest człowiekiem i posiada takie samo prawo do życia.
Czy sytuacja jest skomplikowana? No #!$%@?.
Czy niektórzy zachowują się jak egoistyczne ścierwa? Jeszcze jak.
Ale odczłowieczanie innych ludzi, bo są...inni, to pierwszy krok do
  • Odpowiedz
Znasz języki Afganistanu, że wykluczasz istnienie takich filmów? Zreszta pewnie robili filmy pod wiekszosciowa grupe klientów lub jezyki dajace najwiekszy zasięg.


@szurszur: czyli sam twierdzisz, że większość imigrantów mówi po arabsku i to dla nich tworzy się poradniki. A w Afganistanie mówi się w dari i paszto.

Jak niby biedni Afgańczycy dostali się na Białoruś?
  • Odpowiedz
@huntforfur: Mamy kryzys na świecie, ergo istoty w dramatycznej sytuacji przestają być ludźmi, a ludy pierwotne z zaszczepionym strachem przed innością stoją u ciebie wyżej niż tysiące lat filozofii i rozwoju moralności. Gratuluję, to ten fikołek o którym pisałem
  • Odpowiedz
czyli sam twierdzisz, że większość imigrantów mówi po arabsku i to dla nich tworzy się poradniki. A w Afganistanie mówi się w dari i paszto.


@skitarii: co to znaczy ''czyli sam twierdzisz''? Nigdy nie twierdziłem ,ze wiekszosc jest z Afganistanu. To op twierdził, że takich na granicy nie ma. Czyli nawet gdy mniejszosc jest z Afganisatnu to mam racje.

Jak niby biedni Afgańczycy dostali się na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebsossj: Idą i Irakijczycy i Afgańce w różnych odmianach, Pasztunowie, Hazarowie, Tadżycy, tak samo afgańce narodowości arabskiej bo tacy też są, idą kurdowie, somalijczyczy i od groma różnych innych nacji nawet tacy, którzy mówią, że są starożytnymi Persami (ʘʘ). Problem jest poważny ale dużo bardziej złożony niż się ludziom wydaje.
  • Odpowiedz