Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego C---a o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SKYFander: Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. Błąd Softu konsoli XDDDDDDDDDDDD Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa CDPR został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: ( ͡° ͜ʖ ͡°) The owner of the PS5 can see that a real gamer hates that there is no customization in Cyberpunk, I will make a discovery that console players do not know Sony is cheating only PS6 will catch up with the power of today's PC, turn on the mirrors on the console, then you will have 1 fps hey, this is because
  • Odpowiedz
Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była?
  • Odpowiedz
żeby pablo397 podał mi swojego compadre do mordy Macie jeszcze stoopki zboki kby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucie, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynam ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych... Książka przechowuje nas jak zasuszony kwiat; odnajdujemy w niej siebie i jakby nie
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: play and play on youtube you laugh that I have a cyberpunk mouse and it's such a craze, besides, there is no word about the files in the guide, so the subtitles in the game were added later creating a large inconsistency.
  • Odpowiedz
źródło: rqD4Rc4ZUoZkm86Norob6SebKyQdKLJK.jpg

odpowi


@PonuryKosiarz: o musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju !
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: : i napisał to biedak w nissanku 1.2, śliniący się do jakieś karty graficznej którego nie stać na biurko pod kompa nawet XD I co tam? Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz.
  • Odpowiedz